5 дерев, які несуть лихо: чому ви не повинні садити їх біля будинку

Читать на русском
Автор
212678
Не кожне дерево підходить для саду
Не кожне дерево підходить для саду. Фото Телеграф

Дерева на ділянці біля будинку можуть мати як позитивний, так і негативний вплив на ваше життя

Дерева на ділянці біля будинку не тільки прикрашають ландшафт, але й впливають на енергетику, здоров'я і долю господарів. Є дерева, які притягують удачу, достаток і любов, а є ті, які навпаки принесуть біду, хвороби і самотність. Як вибрати правильні дерева для свого подвір'я і уникнути негативних наслідків?

Береза

Береза — символ \чистоти і краси. Але садити її біля будинку — не найкраща ідея. Береза має потужну кореневу систему, яка може пошкодити фундамент, комунікації або плитку. Також береза висмоктує вологу і поживні речовини з ґрунту, що заважає рости іншим рослинам. Березовий пилок — сильний алерген, який може спричинити поліноз або астму. За народними повір'ями, береза також несе негативну енергетику: вона викликає сльози, печаль і розлучення.

Верба

Верба — дерево мудрості, творчості і магії. Але садити її біля будинку також не рекомендується. Верба любить вологу і може забруднити або забити каналізацію своїм корінням. Також верба має темну ауру і створює пригнічену атмосферу. За народними повір'ями, верба принесе в будинок хвороби, борги і самотність.

Горобина

Горобина — дерево захисту, сили і вогню. Вона захищає від злих духів, блискавки і пожежі. Але садити її біля будинку також не слід. Горобина має кислу соковиту ягоди, які можуть забруднити фасад, дах або автомобіль. Також горобина приваблює птахів, які можуть залишати свої залишки на вашому майні. За народними повір'ями, горобина також несе негативну енергетику: вона викликає сварки, конфлікти і невдачі.

Клен

Клен — дерево краси, життєвості і гармонії. Він прикрашає ландшафт своїм рясним листям і яскравими барвами. Але садити його біля будинку також не варто. Клен має велику крону і кореневу систему, яка може тіснити будинок, ламати електропроводи або пошкодити фундамент. Також клен випадає багато листя, крилець і соку, які можуть засмічувати водостоки, забивати труби або псувати мощення. За народними повір'ями, клен також несе негативну енергетику: він викликає зраду, ревнощі і розчарування.

Тополя

Тополя — дерево росту, родючості і миролюбності. Вона символізує небо, світло і добро. Але садити її біля будинку також не слід. Тополя має високий стовбур і гіллясту крону, яка може обвалитися на будинок, автомобіль або людину. Також тополя випускає багато пуху, який може спричинити алергію, засмічувати кондиціонери або пожежні сповіщення. За народними повір'ями, тополя також несе негативну енергетику: вона викликає сум, тугу і смерть.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як рослини впливають на енергетику і настрій в домі. Зокрема, ми розповідали, чому фіалка може принести вам депресію і самотність, якщо ви тримаєте її в спальні або на південному вікні. Також ми ділилися чотирма забобонами про те, що станеться, якщо тримати вдома драцену.