Чому варто ставити склянку з солоною водою під ліжко: це може поліпшити ваш сон і здоров'я

Читать на русском
Автор
6424
Склянку можна поставити й поруч
Склянку можна поставити й поруч. Фото Телеграф

Вода вбирає негатив, тому можна скористатися нею для захисту від злих сил

Ви коли-небудь чули про такий звичай, як ставити склянку з солоною водою під ліжко або біля нього перед сном? Можливо, ви навіть самі так робите, але не знаєте, чому це потрібно. Цей незвичайний ритуал бере свій початок ще з давніх часів і має глибокий езотеричний сенс. Суть цього звичаю полягає в тому, що солона вода діє як енергетична пастка для негативних сил, які можуть проникати в приміщення і заважати людині спати спокійно. А от телевізор у спальні навпаки — може зіпсувати якість вашого сну.

Солона вода вбирає в себе усе погане, що накопичилось протягом дня, і очищає ауру сплячого. Таким чином, людина може насолоджуватися глибоким і здоровим сном, а також позбутися від стресу, депресії і хвороб.

Як правильно ставити склянку з солоною водою під ліжко?

Для цього потрібно взяти звичайну склянку чистої води і додати до неї кілька чайних ложок солі. Не обов'язково використовувати морську сіль, можна брати йодовану або кам'яну. Головне, щоб сіль була природного походження і не містила шкідливих добавок. Склянку з солоною водою можна ставити на тумбочку біля голови або під ліжко. В обох випадках вона буде захищати сплячого від негативного впливу. Однак, якщо у вас є домашні тварини, краще ставити склянку під ліжко, щоб уникнути того, що вони її перекинуть або вип'ють.

Склянку з солоною водою потрібно ставити перед сном і забирати ранком. Вода буде мати мутний колір і неприємний запах, що свідчить про те, що вона поглинула багато негативу. Таку воду не можна пити або використовувати для інших цілей. Її треба вилити у унітаз або раковину і промити склянку гарячою водою. Якщо ви будете регулярно ставити склянку з солоною водою під ліжко, то помітите поліпшення свого самопочуття, настрою і якості сну. Ваша спальня стане більш затишною і гармонійною, а ви — більш здоровими і щасливими.

Зазначимо, що для підсилення ефекту від солоної води, ви можете додати до неї кілька крапель ефірної олії лаванди, м'яти або ромашки. Це допоможе розслабитися і заснути швидше. Також ви можете поставити біля ліжка свічку або лампу з соляного каменю, які також очищають повітря і створюють приємну атмосферу.

Нагадаємо, що наш сайт вже писав про те, як правильно облаштувати свою спальню, щоб спати краще і не залучати негативну енергію. Зокрема, ми розповідали, чому не варто спати перед дзеркалом, яке може стати джерелом небезпеки і невдач. Також ми ділилися з вами значенням різних снів, які можуть бути пророцтвами або попередженнями. Наприклад, якщо вам снилася риба, то це може означати багато чого: від успіху у справах до хвороби або зради.