Поганий знак і ревнощі: 5 причин, чому кішка лягає біля вас спати

Читать на русском
Автор
23062
Коти часто лягають там, де люди
Коти часто лягають там, де люди. Фото Телеграф

Іноді ваша кішка просто любить вас і хоче бути поруч, але це не завжди так

Коти — це дивовижні тварини, які можуть здивувати нас своєю поведінкою, характером і звичками. До прикладу, фронтовий кіт Толян, який залюбки поглинає огірки, чіпси та горішки. А ще одна з цікавих котячих звичок — це спання на людині. Причини у тому, що котики обирають вас у якості ліжка бувають різні та не обмежуються лише любов'ю.

Тепло і затишок

Кішки — теплолюбні тварини, які шукають найтепліші місця для сну. А що може бути тепліше і затишніше за ваше ложе? Крім того, кішка відчуває ваш запах і почувається безпечно поруч з вами. Тому не дивуйтеся, якщо вона лягає біля вашої голови або на вашому животі — це її спосіб показати свою любов і довіру.

Безпека і захист

Коли кішка спить, вона стає беззахисною перед зовнішніми загрозами. Тому вона шукає місце, де вона може повністю розслабитися і не хвилюватися за своє життя. А хто може краще захистити її, як не її господар? Сплячи поруч з вами, кішка демонструє свою повну довіру і покладання на вас.

Увага і спілкування

Кішки — соціальні тварини, яким потрібна увага і спілкування з людьми. Якщо ви протягом дня не приділяєте достатньо часу своєму улюбленцю, вона може почуватися самотньою і занедбаною. Тому вона намагається наздогнати пропущене під час сну, лягаючи до вас або на вас. Таким чином вона отримує ваш тілесний контакт і погладжування.

Ревнощі і домінування

Коли кішка спить на людині, вона може також показувати свої ревнощі до інших тварин або людей, яким ви приділяєте увагу. Вона хоче бути першою і найважливішою для вас, і тому займає найкраще місце на вашому ліжку. А ще вона може демонструвати свою домінантну позицію, показуючи, хто в хаті господар.

Лікування і попередження

Кішки мають особливі здібності, які допомагають їм лікувати і попереджати людей про різні хвороби. Вони вміють вбирати негативну енергію, заспокоювати нервову систему і знижувати артеріальний тиск. А ще вони можуть визначати місця в організмі, які потребують лікування, і лягають на них або біля них. Тому якщо кішка спить на вашому животі або грудях, не буде зайвим перевіритися у лікаря.

Кожна кішка має свої причини спати поруч з людиною. Вони можуть бути пов'язані з теплом, безпекою, увагою, ревнощами або лікуванням. Але головне, що вони означають — це любов і довіру до вас. Тому не варто виганяти свого улюбленця з ложа, а краще обнімати його і насолоджуватися спільним сном.

Нагадаємо, що коти роблять масаж людям та один одному не тільки для задоволення, але й для позначення своєї території, згадки про матусю і виявлення довіри. Також ми показували вам смішні та войовничі меми з українськими котами, які демонструють їхню хитрість, гумор і патріотизм.