Виженете злих духів і наповните дім добром: якими травами варто обкурювати будинок

Читать на русском
Автор
27023
Аромат трав здатен не лише прогнати зло, але й наповнити будинок позитивом
Аромат трав здатен не лише прогнати зло, але й наповнити будинок позитивом. Фото Телеграф

Обкурювання будинку травами – це не просто спосіб позбутися негативу, але й чудова можливість налагодити зв’язок з природою

Віддавна люди вірили у силу трав та їхню здатність впливати на енергетику простору. До прикладу, ставили рослини, які оберігають дім. Крім того, обкурювання будинку травами – це древній ритуал, що допомагає очистити простір від негативної енергії та залучити благополуччя. Це не просто спалювання рослин, а ціла медитативна практика, яка вимагає уважності та віри у власні сили.

Шавлія – одна з найпопулярніших трав для обкурювання. Вважається, що вона має потужні очисні властивості, допомагає вивести з дому злі сили та негативну енергію. Щоб провести ритуал, потрібно взяти пучок сухої шавлії, підпалити його та дати трохи прогоріти, після чого здути полум’я. Дим, який буде виходити з трави, потрібно розповсюдити по всіх кімнатах, приділяючи особливу увагу кутам та місцям, де енергія може застоюватися.

Лаванда – ще одна трава, яка славиться своїми очисними та захисними властивостями. Вона приваблює позитивну енергію, сприяє релаксації та встановленню гармонії в домі. Обкурювання лавандою відбувається за тим же принципом, що і шавлією.

Крім того, можна використовувати і інші трави, наприклад, полин, розмарин або ж імбир. Кожна рослина має свої унікальні властивості та може використовуватися в залежності від того, який результат ви хочете досягти.

Під час проведення ритуалу важливо сконцентруватися на своїх намірах та відчути зв’язок з рослиною. Можна прошепотіти слова, які виражають вашу вдячність за допомогу та ваші прохання про захист та очищення.

Нагадаємо, що лавровий лист вважається універсальною травою, яка може бути чудовим талісманом для дому. Ним також варто обкурювати будинок. Його можна не лише спалювати, але й смажити на сковорідці, аби той виділив свої ефірні олії.