Сила осіннього рівнодення: що зробити у цей день, аби бажання збулися

Читать на русском
Автор
29450
День осіннього рівнодення має особливу силу
День осіннього рівнодення має особливу силу. Фото Телеграф

У день, коли ніч і день мають однаковий час варто налаштуватися на позитив

Осіннє рівнодення – це не просто зміна сезону, а час магії, коли день і ніч стають однаковою тривалістю, а енергетика світу відчувається найсильніше. Осінній період вже з давніх-давен був обвіяний таємницями, прикметами та обрядами. Поглибимося у традиції та з'ясуємо, як здійснити найзаповітніші бажання у цей особливий день.

  • Очищення простору: перш ніж приступити до обрядів, важливо очистити простір навколо себе. Приберіть дім, відчуйте свіжість та порядок. Це допоможе зосередитися на своїх бажаннях і відчути гармонію з навколишнім світом.
  • Запалення свічок: свічка є символом світла у темряві. Запалюючи свічку в день осіннього рівнодення, ми притягуємо до себе позитивну енергію та тепло.
  • Медитація та визначення бажань: знайдіть спокійне місце, сядьте зручно, закрийте очі і спробуйте зосередитися на своїх бажаннях. Відчуйте їх, уявіть, як вони вже здійснилися. Після медитації записуйте бажання на папері.
  • Подарунки природіі: у день рівнодення вірять, що важливо подякувати природі за те, що вона дарує нам. Знайдіть красиве місце на природі, може бути парк або ліс, і залиште там подарунок, наприклад, горсть зерен.
  • Обряд води: вода – це джерело життя: наповніть чашу чистою водою, промовляйте над нею свої бажання, а потім випийте. Віриться, що вода поглине вашу енергію та допоможе бажанням здійснитися.

Зверніть увагу на своє серце і душу у день осіннього рівнодення. Обряди та традиції – це місток між нами та Всесвітом, але справжнє диво починається з наших власних думок та почуттів. Даруйте собі та світові позитив, і Всесвіт обов'язково відповість вам тим самим!

Нагадаємо, що осіннє рівнодення — це час для обрядів і ритуалів, що допомагають налаштовувати енергетику. Але, крім дат в календарі, важливо звертати увагу на об'єкти у нашому домі, які також можуть впливати на енергію. Якщо ви прагнете очистити свій дім від негативних вібрацій, розгляньте можливість окурювання приміщення лавровим листом, який не тільки захищає, а й приваблює багатство. Однак не забувайте і про рослини в вашому будинку: деякі із них можуть вбирати позитивну енергію або навіть приваблювати конфлікти.