Рослини, які можуть порушити гармонію вашого дому: краще їх позбутися

Читать на русском
Автор
5879
Не всі квіти добре підходять для будинку
Не всі квіти добре підходять для будинку. Фото Телеграф

Деякі рослини краще посадити на клумбі

У кожному домі є своя атмосфера, яку створюють мешканці, інтер'єр та, звісно, рослини. Попри те, що багато із квітів можуть притягнути добробут у будинок, утім не всі рослини підходять для утримання в квартирі. Давайте розглянемо декілька рослин, які, за думкою езотериків, краще винести з квартири.

  • Фікус. Ця рослина може вбирати енергію, що навколо неї, і якщо в кімнаті негативна атмосфера, фікус може її поглинати і випускати назад.
  • Сансев'єра. Відома також як "тещин язик", ця рослина вважається символом конфліктів і непорозумінь між родичами.
  • Кактуси. Хоча вони часто використовуються як декор, вони можуть вбирати позитивну енергію з приміщення.
  • Гібіскус. Ця рослина може приваблювати негативні емоції, особливо якщо її тримати в спальні.
  • Монстера. Її великі листи можуть "затінювати" позитивну енергію в приміщенні.

Пам'ятайте, що кожна рослина є живою істотою, яка взаємодіє з оточуючим світом. Вибирайте рослини для своєї квартири обережно, враховуючи не тільки їх зовнішній вигляд, але й енергетичні властивості. Якщо ви відчуваєте, що якась рослина приносить негатив, можливо, вам варто переглянути її місце в вашому домі.

Нагадаємо, що деякі рослини можуть бути небезпечними для нашого здоров'я та безпеки, якщо ми не знаємо їх особливостей та правил догляду. Наприклад, деякі рослини містять отруйні речовини. А інші рослини можуть бути корисними для нашого дому та атмосфери, якщо ми правильно використовуємо їх переваги. Наприклад, деякі рослини можуть покращити якість повітря, знизити вологість та запобігти появі плісняви на стінах.