Як одягатися, щоб стати багатим: 3 прості правила вибору "луку" для залучення багатства

Читать на русском
Автор
5753
Форма та колір — важливі
Форма та колір — важливі. Фото Телеграф

Якщо ви хочете притягнути до себе фінансовий достаток, стежте за тим, що ви носите

Те, що ви носите, часто може впливати на ваше фінансове благополуччя. Підбір одягу може стати однією з ваших звичок для притягнення багатства. Обирайте такий одяг, який має сприятливий колір, форму і деталі. Носіть чистий, цілий і пасуючий вам одяг. Це не лише вплине на сприйняття вас оточуючими, але й створить довкола вас відповідну енергетику.

  • Колір одягу. Вважається, що кольори мають силу впливати на нашу психіку, настрій і енергетику. Деякі кольори можуть привертати до нас гроші, інші — відганяти їх. За загальноприйнятою класифікацією, найбільш сприятливими для залучення багатства є зелений, жовтий, золотий і коричневий кольори. Вони символізують природу, сонце, золото і землю — джерела достатку і процвітання. Також до цього списку можна додати червоний колір, який означає активність, ентузіазм. Червоний колір може допомогти вам досягти своїх цілей і заробити більше грошей. Кольори, яким слід уникати, якщо ви хочете притягнути багатство, це чорний, синій і фіолетовий. Вони символізують темряву, холод, меланхолію і депресію — стани, які можуть перешкоджати вашому фінансовому успіху.
  • Форма одягу. Не тільки колір, але і форма одягу може мати значення для залучення багатства. За прикметою, одяг повинен бути цілим, без дірок і потертостей. Рваний одяг може притягувати бідність і невдачу. Також одяг повинен бути чистим і охайним. Брудний одяг може втрачати свою позитивну енергетику і ставати магнітом для негативу. Щодо фасону одягу, то варто вибирати такий, який пасує вам за розміром і силуетом. Занадто великий або малий одяг може порушити гармонію вашого образу і викликати почуття невпевненості або дискомфорту.
  • Деталі одягу. Деякі деталі одягу також можуть мати символічне значення для залучення багатства. Наприклад, кишені. Вони вважаються місцем, де зберігаються гроші, тому їх слід тримати чистими і порожніми. Якщо ви хочете притягнути більше грошей, ви можете покласти в кишеню монету або банкноту. Також ви можете носити одяг з принтами, які асоціюються з багатством, наприклад, зірки, квіти, тварини або геометричні фігури. Вони можуть привертати до вас удачу і процвітання. Однак слід уникати одягу з принтами, які асоціюються з бідністю, наприклад, смуги, клітинка, крапки або плями. Вони можуть відганяти від вас гроші і успіх.

Але не забувайте, що це не чародійний спосіб розв'язати свої проблеми. Тому потрібно також докладати зусиль, бути наполегливим і позитивним, вірити в себе і свої мрії. Одяг для притягання багатства — це лише допомога, а не гарантія.