Як не дати своїй енергетиці втекти: 3 проблеми у вашому домі, які треба вирішити

Читать на русском
Автор
3886
Коли вам некомфортно вдома, причина може критися в неочевидних речах
Коли вам некомфортно вдома, причина може критися в неочевидних речах. Фото Телеграф

Звичайна лампочка може стати джерелом негативної енергії

Ваш дім — це не тільки місце, де ви живете, але й джерело вашої енергетики. Ваш дім може позитивно або негативно впливати на ваш настрій, здоров'я і успіх. Тому важливо створити в ньому гармонійну і затишну атмосферу, яка буде сприяти вашому благополуччю. До прикладу, не позичати сусідам важливі для енергетичного балансу оселі речі. Однак іноді ми не помічаємо, що наша енергетика і настрій постійно закінчуються, і ми не можемо зрозуміти причину. Це може бути пов'язано з деякими проблемами в нашому домі, які висмоктують всю енергію. Які саме проблеми варто уникати у своєму будинку і як їх вирішити?

Перша проблема — це безлад і скупчення речей. Коли ви оточені плутаниною і скупченням предметів, застійна енергія може накопичуватися і перешкоджати вільному потоку хороших речей. Це може призвести до відчуття тяжкості, втоми і навіть емоційних блоків. Щоб позбутися від негативу, зробіть прибирання. Обов'язково викидайте непотрібні речі з хорошим настроєм. Зберігайте в будинку тільки ті речі, які дійсно значущі і приносять радість у ваше життя. Приділіть час підтримці порядку і організації свого простору. Приємна і доглянута обстановка допоможе почуватися більш енергетично і зосереджено.

Друга проблема — це негативні джерела світла. Світло має велике значення для нашого фізичного і емоційного благополуччя. До негативних джерел світла можна віднести:

  • Тьмяні лампи
  • Незатишне світло
  • Мерехтливе світло
  • Надто яскраве світло

Все це може створювати депресивний настрій і виснажувати вашу енергетику. Розгляньте можливість замінити лампи на більш якісні і економічні. Використовуйте світло, яке відповідає вашому циклу сну і бадьорості. Наприклад, вранці і вдень вибирайте холодне і нейтральне світло, а ввечері і вночі — тепле і заспокійливе. Уникайте мерехтливого і яскравого світла, яке може роздратовувати очі і нервову систему. Створюйте в будинку атмосферу затишку і комфорту за допомогою природного світла, свічок або гірлянд.

Третя проблема — це погана вентиляція. Якщо повітря в вашому домі стало занадто сухим або вологим, це може негативно позначитися на вашому здоров'ї і самопочутті. Сухе повітря може спричиняти сухість шкіри, губ, очей, горла і носа. Вологе повітря може сприяти розвитку плісняви, бактерій і алергенів. Обидва варіанти можуть призводити до головного болю, запаморочення, кашлю, подразнення і слабкості. Щоб уникнути цих проблем, слід регулювати вологість повітря в межах 40-60%. Для цього можна використовувати спеціальні пристрої, такі як зволожувач або осушувач повітря. Також слід часто провітрювати приміщення, особливо після приготування їжі, прийняття душу або прання. Чисте і свіже повітря допоможе покращити ваш мозковий кровообіг, концентрацію і настрій.

Нагадаємо, що існують п'ять речей, які можуть знищувати ваше життя, тому ви повинні негайно позбутися з будинку. Інші п'ять речей, взагалі не варто приносити в житло, адже вони можуть зробити ваш дім нещасливим.