Віддасте своє щастя: речі, які не можна позичати сусідам

Читать на русском
Автор
59307
Краще подумати перед тим, як позичати самому
Краще подумати перед тим, як позичати самому. Фото Телеграф

Будьте обережними і розсудливими, коли хтось звертається до вас з проханням про позику

Сусідські стосунки — це дуже тонка і складна тема. З одного боку, хочеться жити в мирі і злагоді з людьми, які живуть поруч. З іншого боку, не завжди можна довіряти сусідам і позичати їм свої речі. Адже, як кажуть народні мудрості, не все золото, що блищить. Іноді позичення сусідам невинних, на перший погляд, речей може призвести до неприємних наслідків, таких як фінансові проблеми, біди й негаразди. Як і у випадку зі спадковими речами, які не можна дарувати.

Гроші. Це, мабуть, найбанальніший і найпоширеніший випадок, коли сусіди просять позичити грошей "на хліб" або "на комуналку". Але часто так буває, що грошей не повертають, або повертають з великим запізненням і без вибачень. Таким чином, ви не тільки втрачаєте свої гроші, але й порушуєте свою енергетику і притягуєте до себе борги і нестачу. Крім того, ви можете заробити собі погану репутацію серед інших сусідів, які будуть вважати вас легковажним і недбалим.

Одяг і взуття. Це також дуже поширена причина для позичання сусідам. Але чи знаєте ви, що одяг і взуття — це не просто речі, а енергетичні атрибути, які накопичують у собі вашу долю, карму і характер? Позичаючи свої речі сусідам, ви передаєте їм частинку свого життя, а також приймаєте частинку їхнього. І не завжди це буде хороше. Ви можете отримати чужу негативну енергетику, проблеми, хвороби або навпаки — втратити свою удачу, здоров'я або кохання.

Посуд. Це теж не просто предмет побуту, а символ достатку і благополуччя. Посуд має бути чистим, цілим і гарним. Позичаючи свій посуд сусідам, ви ризикуєте забруднити його чужим жиром або залишками їжі, пошкодити його або загубити. Таким чином, ви порушуєте гармонію свого дому і своєї родини, а також притягуєте до себе бідність і нещастя.

Книги. Це джерело знань, мудрості і натхнення. Книги мають бути поважними, охайними і цікавими. Позичаючи свої книги сусідам, ви втрачаєте свою інтелектуальну силу, а також можливість повернутися до своїх улюблених творів. Крім того, ви можете отримати чужу негативну думку або критику про ваші книжкові смаки, що може образити вас або понизити вашу самооцінку.

Рослини і квіти. Це живі істоти, які приносять у ваш дім красу, свіжість і позитивну енергетику. Рослини і квіти мають бути доглянутими, здоровими і щасливими. Позичаючи свої рослини і квіти сусідам, ви ризикуєте позбутися їх назавжди, або повернути їх у поганому стані. Таким чином, ви втрачаєте свою природну красу, гармонію і спокій.

А якщо вам самим потрібно щось позичити — подумайте двічі, чи не можна обійтися без цього. Адже, як кажуть народні мудрості, легше раз заплатити, ніж потім повертати.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чому не варто віддавати квітку жіноче щастя, правила та повір'я, яких слід дотримуватися. Адже це не просто рослина, а символ кохання, гармонії та достатку. Також не варто дарувати і віддавати рушники. Це не тільки предмет гігієни, але й носії вашої енергетики, долі і карми.