5 речей, які можуть зробити ваш дім нещасливим: чого не варто приносити в житло

Читать на русском
Автор
17883
Штучні квіти для когось хоч і гарні, але енергетика у них негативна
Штучні квіти для когось хоч і гарні, але енергетика у них негативна. Фото Телеграф

Вирішуючи, які предмети включити до свого інтер'єру, не забувайте про гармонію, якість і природність

В нашому домі ми завжди прагнемо створити атмосферу затишку та гармонії. Інтер'єр відіграє важливу роль у втіленні цього бажання, але дуже часто недооцінюємо вплив певних речей на енергетику нашого простору. Серед всіх красивих предметів, які ми обираємо для нашого будинку, існують такі, які можуть зіпсувати його атмосферу та принести негатив, викликавши чи ставши поганою прикметою. Сьогодні ми розглянемо п'ять речей, які не варто купувати в свій дім, оскільки вони несуть погану енергетику та можуть зіпсувати весь інтер'єр. Збалансуйте свій дім, обираючи правильні елементи для створення затишку та позитивної атмосфери в середині його стін.

Пластикові квіти: Хоч вони можуть виглядати яскраво і бездоганно, але штучні квіти, зокрема з пластику, часто виробляються недостатньо якісно і виглядають неестетично. Крім того, вони не мають природного запаху і не несуть живої енергії, яку дають своєму дому свіжі живі квіти. Рекомендується замінити пластикові квіти на живі рослини, які прикрасять і очистять повітря в приміщенні.

Роги тварин: Предмети, такі як роги, голови зубра або інші частини мертвих тварин, можуть викликати негативні асоціації та зіпсувати естетику інтер'єру. Такі предмети можуть мати культурно неприйнятні значення, і їх присутність може створити депресивний настрій в приміщенні. Замість цього, оберіть декор, що привертає позитивну увагу, наприклад, мистецтво або статуетки, які виражають ваш стиль і інтереси.

Погано зроблені вироби: Важливо обирати якісні речі для вашого будинку, оскільки погано виготовлені предмети можуть зіпсувати весь вигляд приміщення. Недбало виконані меблі або аксесуари можуть зіпсувати враження про ваш інтер'єр і залишити незадоволеність. Вкладайте час і зусилля в пошук високоякісних речей, які будуть радувати вас тривалий час.

Картини з катастрофами: Важливо пам'ятати, що зображення катастроф та негативних подій можуть нести певну негативну енергетику і псувати атмосферу в будинку. Рекомендується уникати використання таких зображень як декораційних елементів. Замість цього, можна обрати мистецтво або фотографії, що викликають позитивні емоції, спокій і радість.

Подарунки від недоброзичливих людей: Щодо подарунків від поганих людей, такі предмети також можуть нести негативну енергію. Якщо ви отримали подарунок від людини, з якою у вас виникли конфлікти або негативні взаємини, може бути складно пов'язувати цей подарунок з позитивними емоціями. У такому випадку, рекомендується відмовитись від таких предметів або вибрати шлях відносин, що сприятиме вирішенню конфлікту та позитивному зв'язку.

Нагадаємо, що не тільки речі, які ми купуємо в будинок, можуть впливати на нашу енергетику і самопочуття. Є також деякі проблеми у самому житлі, які можуть погіршити нашу долю. Наприклад, це можуть бути тріщини на стінах, плями на стелі або засмічені водостоки. Також варто позбутися речей, які притягують біду в будинок. Це можуть бути поламані годинники, старий посуд, зламані дзеркала та інше. Таким чином, ми очистимо своє житло від негативної енергії і зробимо його більш затишним і щасливим.