Які речі в будинку притягують біду: 6 предметів, які варто викинути негайно

Читать на русском
Автор
8600
Якщо у вашому житті багато стресу — спробуйте позбутися мотлоху
Якщо у вашому житті багато стресу — спробуйте позбутися мотлоху. Фото Телеграф

Такі речі не мають практичної користі і можуть принести лише проблеми

Деякі речі в вашому будинку можуть мати негативний вплив на ваше життя. Вони можуть притягувати до вас невдачі, хвороби, конфлікти та борги. Якщо ви хочете жити щасливо і гармонійно, то слід дотримуватися певних правил поводження з цими предметами і позбутися їх. Однак майте на увазі, що є речі, які навпаки — не можна просто взяти й викинути на смітник.

Розбите дзеркало або скло

Невеликі тріщини або осколки, скол по краях – все це може перетворити позитивну енергію на ваших речах в негативну і притягувати неприємності. Дзеркало – це не тільки звичайний предмет побуту, але й магічний атрибут. Воно відображає не тільки зовнішність, але й душу людини. Тому поводження з дзеркалом вимагає особливої уваги і дотримання певних правил. Якщо ви розбили дзеркало або подивилися в нього після того, як хтось інший його розбив, то можете очікувати семирічного нещастя. Це пояснюється тим, що дзеркало – це ваша друга половина, ваша душа. Якщо воно розбите, то це означає, що ви порушили гармонію і поранили власний духовний світ. Потрібно дочекатися, доки ці рани загояться.

Зношений одяг

У кожній шафі є речі, які викинути шкода, носити вже неможливо через їх зовнішній вигляд. Але чому б ми не тримали їх як сувеніри або на пам'ять? Тому що такий одяг несе в собі енергетику минулого, яка може заважати вашому розвитку і успіху. Крім того, зношений одяг може привертати до себе негативну увагу інших людей, які будуть сприймати вас як неохайного і неуспішного. Також зношений одяг може призводити до поганого самопочуття і низької самооцінки. Тому не шкодуйте викинути старі речі і оновити свій гардероб.

Неробоча техніка

Ви зберігаєте в будинку неробочу техніку, сподіваючись, що колись ви її полагодите або продасте? Це погана ідея, оскільки така техніка створює в просторі затори і перешкоди для припливу позитивної енергії. Також вона може викликати розлади в електромережі, що може призвести до пожежі або короткого замикання. Неробоча техніка – це символ зупинки, стагнації, безвихідності. Вона не дає вам рухатися вперед і досягати своїх цілей. Тому краще позбутися від неї якомога швидше.

Речі небіжчиків

Це дуже делікатна тема, але варто про неї говорити. Речі небіжчиків – це речі, які належали людям, які померли. Вони можуть мати для нас особливу цінність, оскільки нагадують нам про наших рідних і близьких. Але чи знаєте ви, що такі речі можуть нести в собі енергетику смерті, яка може зашкодити живим? Так, це сумно і боляче, але краще не тримати речі небіжчиків в будинку, особливо в спальні або дитячій кімнаті. Вони можуть створювати атмосферу суму, туги, депресії. Вони можуть також перешкоджати вашому життю, оскільки вони зв'язують вас з минулим і не дають вам йти далі.

Поламаний годинник

Годинник – це не тільки прилад для вимірювання часу, але й символ вашого життєвого циклу. Якщо годинник поламаний або стоїть на місці, то це означає, що ваш час також зупинився. Ви не можете розвиватися, досягати успіху, змінювати свою долю. Ваше життя стає монотонним і безперспективним. Також поламаний годинник може привертати до вас хвороби і старість. Тому не тримайте такий годинник в будинку, а краще купите новий або полагодьте старий.

Порожні пляшки

Порожні пляшки – це символ порожнечі і браку. Вони можуть привертати до вашого будинку бідність, нестачу, втрату. Вони також можуть створювати негативну атмосферу, оскільки вони нагадують про алкоголь, залежність, розпусту. Тому не тримайте порожні пляшки в будинку, а краще викиньте їх або здайте на перероблення.

Нагадаємо, що не тільки речі в будинку можуть привертати до вас біду, але й позитивну енергетику. Якщо ви хочете зробити свою оселю місцем, де ви почуваєтеся спокійно і розслаблено, то слід тримати в ньому речі, які символізують достаток, успіх, радість. Також слід часто провітрювати приміщення і запалювати ладан або ароматичні палички. Це допоможе очистити простір від негативної енергії і наповнити його світлом і любов'ю.