Як не загубити обручку і що робити, якщо це сталося: народні прикмети та поради

Читать на русском
Автор
3225
Існує народний обряд, який може допомогти у пошуках
Існує народний обряд, який може допомогти у пошуках. Фото Телеграф

До обручки потрібно ставитися, як до символу вашого кохання й краще не губити

Обручка — це не просто прикраса, а символ кохання, вірності та шлюбу. Вона має особливе значення для подружжя, яке обмінялося кільцями на весіллі. Забобонні люди намагаються її не знімати, аби не накликати біду. Але що робити, якщо обручка загубилася?

Загубити обручку — це не найприємніша подія в житті подружжя. За народними прикметами, це може означати розлад у сімейних стосунках, зраду, розлучення або навіть смерть одного з партнерів. Також вважається, що обручка має свою енергетику, яка зберігає досвід та емоції попереднього власника. Тому не рекомендується купувати або приймати в подарунок чужі обручки, особливо якщо вони були зняті через розставання або смерть.

Якщо ж обручка загубилася несвідомо, то можна спробувати знайти її за допомогою спеціального ритуалу. Для цього потрібно взяти монету та кинути її у повітря. Якщо монета впаде гербом догори, то обручка знаходиться десь у будинку або на подвір'ї. Якщо ж монета впаде решкою догори, то обручка загубилася далеко від дому і шукати її немає сенсу. У такому випадку краще купити нову обручку та освятити її у церкві.

Існують також інші прикмети про обручки, які стосуються їх форми, матеріалу, кольору та прикрас. Наприклад:

  • Обручка має бути круглою, без згинів або надломів. Це символізує нескінченність та гармонію шлюбу.
  • Вона має бути з благородного металу, такого як золото, срібло або платина. Це принесе у сім'ю достаток та успіх.
  • Колір має бути лише один — без розфарбовування або емалювання. Це означає чистоту та щирість почуттів.
  • Обручка може мати камені, але тільки дорогоцінні, такі як діаманти, смарагди, сапфіри або перли. Вони принесуть у сім'ю щастя, здоров'я та захист від зла.

Звичайно, це лише деякі з багатьох народних прикмет та повір'я про обручки, які існують у різних культурах та традиціях. Головне, що потрібно пам'ятати, це те, що обручка — це не просто прикраса, а символ кохання, вірності та шлюбу. Тому треба ставитися до неї з повагою та бережливістю, не знімати її без потреби та не давати її комусь іншому.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, як не зашкодити собі і не образити чужу долю, носінням чужих каблучок. Каблучки — це не просто прикраси, а енергетичний атрибут, який може передавати вам позитивні або негативні впливи від попереднього власника. Також не варто віддавати усі старі речі бідним, адже багато з них — це не мотлох, але й носії вашої енергетики, долі і карми.