Знімати чи не знімати обручку після весілля: народні повір'я і їх сенс

Читать на русском
Автор
3913
Обручка — це не просто прикраса, а символ шлюбу, любові і вірності
Обручка — це не просто прикраса, а символ шлюбу, любові і вірності. Фото Телеграф

З давніх часів вважалося, що обручка створює нерозривне коло між подружжям і захищає їх від зла

Чи можна знімати обручку після весілля? Якщо слухати народну мудрість, то ні. Вважається, що той, хто знімає обручку, порушує шлюбний договір і ризикує втратити свого коханого або кохану. Також знімання обручки може привести до розладу у сімейному житті, до сварок, непорозумінь і навіть до розлучення. Обручка — це свого роду амулет, який тримає подружжя разом і не дає їм розлучитися.

Якщо ж ви все ж таки зняли обручку, то не панікуйте. Не завжди це означає щось погане. Іноді люди знімають обручки з практичних причин: наприклад, коли вони брудняться, тиснуть або заважають при роботі. В такому випадку варто дотримуватися деяких правил:

  • Знімайте обручку тільки тоді, коли це дійсно необхідно.
  • Зберігайте обручку в безпечному місці, де вона не загубиться або не пошкодиться.
  • Не давайте обручку комусь міряти або тримати в руках.
  • Не продавайте або не даруйте обручку іншим людям.
  • Намагайтеся одягати обручку якомога швидше.

Якщо ж ви зняли обручку через те, що ваш шлюб розпався, то тут ситуація складніша. Деякі люди продовжують носити обручку після розлучення, сподіваючись на примирення або просто через звичку. Але це не дуже розумно. Езотерики стверджують, що така обручка буде заважати вам будувати нове життя і нові стосунки. Вона буде нагадувати вам про минуле і перешкоджати вашому розвитку. Що ж робити з обручкою після розлучення? Є кілька варіантів:

  • Ви можете віднести обручку до церкви і пожертвувати її на благодійність. Так ви позбудетеся від негативної енергії і зробите добру справу.
  • Ви можете перетворити обручку на іншу прикрасу: наприклад, на кулон, сережку або брошку. Так ви збережете її як пам'ять, але не як символ шлюбу.
  • Ви можете просто викинути обручку або продати її. Це буде свого роду ритуалом звільнення від минулого і готовності до нового початку.

Як бачите, знімати обручку після весілля не рекомендується, але не забороняється. Головне — слухати своє серце і робити те, що вам підказує ваша інтуїція. Якщо ви любите свого чоловіка або дружину, то обручка буде для вас не тільки прикрасою, але й захисником. А якщо ваш шлюб не приніс вам щастя, то обручка не стане перешкодою для вашого нового життя.

Нагадаємо, що ми розповідали, чому не варто носити чужі каблучки, які можуть мати негативну енергетику або приносити невдачі. Також ми ділилися з вами правилами носіння червоної нитки на зап'ясті, яка є потужним оберегом від злого ока і пошкоджень.