Як не зашкодити собі і не образити чужу долю: правила носіння чужих каблучок

Читать на русском
Автор
1328
Каблучка — це не тільки прикраси, але й символи долі, статусу, почуттів
Каблучка — це не тільки прикраси, але й символи долі, статусу, почуттів. Фото Телеграф

Каблучка на пальці може багато чого розповісти про особистість, настрій і прагнення людини

Каблучки — це не тільки прикраси, але й символи долі, статусу, почуттів. Вони можуть бути подарунками, спадком, оберегами. Нині гарні каблучки є одним із модних трендів. Але чи можна носити каблучку іншої людини? Існують деякі повір'я щодо носіння цієї прикраси.

За давніми переконаннями, каблучка — це замкнуте коло, в якому зосереджується енергія людини, яка її носить. Ця енергія може бути позитивною або негативною, залежно від характеру, думок, почуттів і долі власника. Коли ми одягаємо чужу каблучку, ми піддаємося впливу цієї енергії і можемо отримати наслідки, яких не очікували.

Наприклад, якщо людина, якій належала каблучка, була нещаслива в особистому житті, мала проблеми зі здоров'ям або фінансами, то є ймовірність, що новий власник каблучки також зазнає подібних невдач. Або ж навпаки, якщо людина була щаслива, успішна і здорова, то її каблучка може принести удачу і благополуччя тому, хто її одягне.

Також важливо враховувати емоційний стан людини, яка дарує або передає свою каблучку. Якщо вона робить це з любов'ю, повагою і добрим наміром, то її каблучка буде мати позитивне значення для одержувача. А якщо вона робить це з обов'язку, ревнощів або заздрості, то її каблучка може стати причиною конфліктів, розлучень або хвороб.

Як впливає метал каблучки

Не всі каблучки однаково насичуються енергією свого власника. Багато залежить від того, з якого металу вони зроблені. Зазвичай розрізняють срібні і золоті каблучки.

Срібло — це метал магів і цілителів. Воно має властивість поглинати і відбивати енергію, тому срібні каблучки дуже сильно насичуються енергетикою свого власника. Якщо ми носимо чужу срібну каблучку, ми можемо втратити свою індивідуальність, підпорядкуватися чужому впливу, а також отримати негативні наслідки для здоров'я і стосунків.

Золото — це метал сонця і королів. Воно має властивість притягувати і зберігати енергію, тому золоті каблучки дуже довго зберігають енергетику свого власника. Якщо ми носимо чужу золоту каблучку, ми можемо притягнути до себе багатство і процвітання, але також і повторити чужу долю, яка може бути не такою щасливою, як здається.

Як впливає форма і розмір каблучки

Не тільки метал, але і форма і розмір каблучки мають значення для її енергетичного впливу. Зазвичай розрізняють обручки і каблучки з каменями.

Обручка — це найпростіша і найсильніша форма каблучки. Вона символізує цілісність, вірність, нескінченність. Обручка може бути весільною або простою прикрасою. Якщо ми носимо чужу обручку, ми можемо налагодити або погіршити свої стосунки з партнером, залежно від того, які почуття мала людина, яка її дарувала або залишила. Якщо обручка була весільною, то носити її не рекомендується, бо це може призвести до розлучення або зради. Якщо обручка була простою прикрасою, то носити її можна, але тільки після того, як вона буде очищена від чужої енергії.

Каблучка з каменем — це більш складна і різноманітна форма каблучки. Вона символізує особливий дар, талант, захист. Каблучка з каменем може бути подарунком, спадком, оберегом. Якщо ми носимо чужу каблучку з каменем, ми можемо отримати позитивний або негативний вплив від каменя, залежно від того, чи підходить він нам за гороскопом, кольором, формою. Якщо камінь підходить нам, то він може покращити наше самопочуття, настрій, інтуїцію. Якщо камінь не підходить нам, то він може погіршити наше здоров'я, народжуваність, удачу.

Якщо ми все ж таки хочемо носити чужу каблучку, то ми повинні дотримуватися деяких правил, щоб не зашкодити собі і не образити чужу долю. По-перше, потрібно добре знати людину, чиї прикраси ви позичаєте, знати наміри цієї людини та її ставлення до вас. Крім того, варто провести обряд очищення прикраси — промити водою чи покласти ненадовго під сонячне, чи місячне світло.

Нагадаємо, що якщо каблучка не хоче злазити з пальця, можна цьому заради. До прикладу, може допомогти звичайна зубна нитка. Також ми розповідали, що для кожного знака Зодіаку існують власні знаки долі, які потрібно правильно трактувати, аби не накликати на себе негативну енергію, як і з каблучкою. Деякі події або явища в житті можуть мати певний зв'язок із нашим настроєм, успіхом або невдачею.