Покладіть лавровий лист під килим: давній і простий ритуал для привернення успіху

Читать на русском
Автор
69968
Головне проводити ритуал у гарному настрої
Головне проводити ритуал у гарному настрої. Фото Телеграф

З лавровим листом існує безліч ритуалів для покращення добробуту, оскільки він символізує успіх

Лавровий лист — це не тільки смачна і ароматна приправа, яку ми використовуємо для приготування різних страв. Це також дуже корисна і цілюща рослина, яка має багато властивостей для нашого здоров'я і краси. Але чи знаєте ви, що лавровий лист може також допомогти вам привернути до свого дому багатство, успіх і гармонію? Існує багато повір'їв, яким чином можна це зробити. До прикладу, обкурювати лавром будинок. А інший обряд пропонує тільки покласти його під килим.

Лавровий лист — це символ перемоги, слави і досягнення цілей. У Давній Греції його використовували для нагородження переможців олімпійських ігор і поетів. Вважалося, що лавровий лист надає їм мудрості, сили і натхнення. Також лавровий лист асоціюється з Аполлоном — богом сонця, світла, мистецтва і пророцтва. Лавровий лист має в собі сильну енергетику, яка притягує до себе позитивні зміни і можливості.

Коли ми кладемо лавровий лист під килим, ми створюємо свого роду талісман, який захищає наш дім від негативу, заздрості і злих очей. Кутки квартири — це місця концентрації енергетичних потоків, які можна направляти на свою користь. Коли ми кладемо лавровий лист у кутку під килим, ми активуємо енергію достатку і процвітання в нашому житлі. Лавровий лист також допомагає очистити простір від накопичених негативних емоцій і створити атмосферу гармонії і спокою.

Як правильно провести ритуал?

Для того, щоб ритуал був успішним, потрібно дотримуватися деяких правил:

  • Виберіть для ритуалу день, коли ви відчуваєте себе позитивно і впевнено. Найкраще підходить новий місяць або повний місяць, коли енергія небесних тіл найсильніша.
  • Приготуйте чотири свіжих або сушених лаврових листочки. Вони повинні бути цілими, без пошкоджень і плям. Ви можете купити їх в магазині або зірвати з дерева, якщо у вас є така можливість.
  • Розкладіть листочки по кутках вашої квартири. Не обов'язково робити це по всіх кімнатах — достатньо однієї, де ви проводите більше часу або де зберігаєте свої гроші. Покладіть листочки на підлогу або під килим так, щоб вони не були помітними для сторонніх очей.
  • Промовте слова благословення або бажання, яке ви хочете здійснити за допомогою ритуалу. Наприклад: "Я благословляю цей дім і ці листочки на достаток і процвітання. Нехай вони приваблюють до мене багатство, удачу і можливості. Я вдячний всесвіту за те, що він постійно дарує мені свою щедрість і любов".
  • Залиште листочки в кутках квартири на якийсь час — від тижня до місяця. Потім можете їх забрати і викинути або спалити.

Деякі речі можуть знищити ефект ритуалу або привести до негативних наслідків. Не кладіть лавровий лист під килим, якщо ви не впевнені в його ефективності, хочете миттєвих результатів у фінансах або якщо килим належить іншій особі або вже має негативний досвід. Важливо довіряти ритуалу, дотримуватися його особливостей та підходити з позитивним налаштуванням для найкращих результатів.

Нагадаємо, що лавровий лист може бути не тільки під килимом, але й над дверима або під подушкою. Як ми писали раніше, ця пряність має сильну енергетику, яка притягує до себе позитивні зміни і можливості. Якщо ви повісите лавровий лист над вхідними дверима, ви створите талісман, який принесе вам успіх, славу і досягнення цілей. Якщо ж ви покладете лавровий лист під подушку, ви зможете здійснити свої бажання, особливо ті, які стосуються кохання і стосунків.