Як зрозуміти собаку, який прив'язався до вас: 7 порад, які змінять ваш погляд на світ

Читать на русском
Автор
3270
Собаки мають особливу інтуїцію
Собаки мають особливу інтуїцію. Фото Телеграф

Зустріч із двором псом може бути знаком долі, а не звичайним збігом обставин

Собаки — це не тільки вірні і віддані друзі людини, але й тварини, які мають особливу інтуїцію і чуттєвість. Вони можуть відчувати настрій, характер, наміри і долю людей, з якими вони контактують. Тому не дивно, що народна мудрість приділяє багато уваги прикметам, пов'язаним з собаками, як і з лелеками. Що означає, якщо собака прив'язався на вулиці або сам прийшов у будинок — розповімо далі.

  • Якщо собака лащиться до вас і прив'язалася, це свідчить про те, що вона полюбила вашу енергетику і хоче бути вашим другом. Можливо, вам належить приємна зустріч або новий знайомий.
  • Гавкання собаки, яка прив'язалася до вас, є сигналом попередження про небезпеку або застереження від чогось. Будьте обережні, може статися конфлікт або скандал.
  • Коли собака кусається і прив'язалася до вас, вона показує свою неприязнь до вашої енергетики і бажання зашкодити вам. Остерігайтеся хвороби або нещастя.
  • Собака, яка тремтить і прив'язалася до вас, потребує вашої допомоги або співчуття. Вона також може передбачати зміну погоди або настрою.
  • Якщо собака прив'язалася до вас і веде вас кудись, вона хоче показати вам щось важливе або цікаве. Готуйтеся до пригоди або відкриття.
  • Собака, яка сама прийшла у будинок і лягла на порозі, хоче захистити ваш дім від злого ока, нечистої сили або небажаних гостей. Вона також може стати вашим оберегом або талісманом.
  • Коли собака сама прийшла у будинок і лягла на ліжко, вона хоче подарувати вам свою любов, тепло або комфорт. Вона також може стати вашим другом або супутником.
  • Собака, яка сама прийшла у будинок і лягла на кухні, хоче подарувати вам свою їжу, гостинність або родючість. Вона також може стати вашим помічником або партнером.
  • Якщо собака сама прийшла у будинок і лягла на диван, вона хоче подарувати вам свою розвагу, гумор або радість. Вона також може стати вашим товаришем або глядачем.
  • Собака, яка сама прийшла у будинок і лягла на стіл, хоче подарувати вам свою мудрість, знання або успіх. Вона також може стати вашим радником або вчителем.

Нагадаємо, що не тільки собаки можуть мати значення для вашої долі. Раніше ми розповідали, що означає, коли птах постукав у вікно. За народними переказами, це може бути як хороша звістка, так і поганий знак, залежно від кольору, часу і поведінки птаха. Також ми писали, чому віруючим не можна вбивати павуків у будинку. За християнською традицією, павуки є символом Божого благословення і захисту від зла.