Стає зле, як тільки заходите додому: як визначити і позбутися пристріту в квартирі

Читать на русском
Автор
5752
Безлад в будинку — це також ознака "порчі"
Безлад в будинку — це також ознака "порчі". Фото Телеграф

Якщо ви відчуваєте постійне незручне відчуття вдома або помічаєте різкі зміни в поведінці домашніх тварин, це може бути ознакою пристріту

Пристріт або порча — це негативна енергетика, яка може оселитися у вашому житлі через різні фактори. Наприклад, через поганих сусідів, заздрісних гостей, невдале розташування меблів або негармонійний колір стін. Або публікації не тих фото в Інтернеті. Пристріт може також бути наслідком чорної магії, яку хтось навмисно або несвідомо надсилає на вас або вашу родину.

Як впливає пристріт на ваше життя? Пристріт може призводити до ряду неприємних наслідків, таких як:

• погане самопочуття, хвороби, втома, безсоння;

• конфлікти, сварки, розлучення, одинокість;

• нещастя, невдачі, борги, злидні;

• депресія, тривога, страхи, комплекси;

• втрата роботи, кар'єри, перспектив;

• порушення енергетичного балансу, інтуїції, творчості.

Як визначити пристріт у квартирі?

Існує декілька способів перевірити своє житло на наявність пристріту. Один з них — це використання солі. Сіль — це природний очисник і захисник від негативної енергетики. Якщо ви побачите, що сіль у вашому домовому вівтарю або на плитках кухонного столу стала чорною або змоклою — це ознака пристріту. Щоб позбутися його, потреба замовити сіль молитвою і розкидати її по всьому житлу.

Інший спосіб — це використання святкових свічок. Свічки — це символ свята і тепла, які можуть розганяти темряву і холод. Якщо ви запалите свічку у своїй квартирі і побачите, що її полум'я тремтить, димиться, здувається або змінює колір — це також ознака пристріту. Щоб очистити своє житло, потрібно пройтися по всім кімнатам із запаленою свічкою і прочитати замовляння.

Ще один спосіб — це використання дзеркал. Дзеркала — це не тільки предмети для перевірки свого вигляду, але і потужні інструменти для захисту від негативної енергетики. Якщо ви побачите, що дзеркало у вашій квартирі тріснуло, потемніло, запотіло або відображає щось незвичне — це сигнал про пристріт. Щоб видалити його, потрібно замінити дзеркало на нове або прикрасити його оберегами.

Як запобігти пристріту у квартирі?

Є декілька порад, які допоможуть вам уникнути пристріту у своєму житлі. Ось деякі з них:

• дотримуйтеся правил феншуй при облаштуванні свого житла. Феншуй — це давньокитайське вчення про гармонію людини і простору. За допомогою феншуй ви можете покращити своє здоров'я, благополуччя і любов. Для цього потрібно дотримуватися деяких правил при розташуванні меблів, кольорах, освітленні та аксесуарах.

• не запрошуйте до свого житла поганих людей. Погані люди — це ті, які мають злу намір, заздрять вам, ображають вас або бажають вам зла. Вони можуть перенести на вас або вашу квартиру свою негативну енергетику або навмисно накласти на вас пристріт. Якщо ви не можете уникнути їхнього візиту, то поставте на порозі солоний огірок або часник — це захистить ваше житло.

• регулярно проводьте генеральне прибирання у своїй квартирі. Генеральне прибирання — це не тільки спосіб позбутися пилу і бруду, але і спосіб позбутися накопиченої негативної енергетики. При прибиранні використовуйте натуральні засоби, такі як оцет, сода, лимон або лаванда. Також не забудьте провітрювати своє житло і палити ладан або сандал.

Нагадаємо, ми розповідали, яка користь квітки спатіфілум і для кого вона призначена. Це екзотична рослина, яка має прекрасні білі квіти і зелене листя. Вона не тільки прикрашає інтер'єр, але і очищує повітря від шкідливих речовин. Крім того, спатіфілум має велике значення для жінок, оскільки вважається, що вона допомагає в коханні, підтримує гармонію в сім'ї і оберігає від зради.