Як прискорити прихід судженого: православні ритуали для дівчат

Читать на русском
Автор
1174
Наречена
Наречена. Фото Телеграф

Але не забувайте про свою особисту привабливість і самоповагу. Посміхайтеся, спілкуйтеся, розвивайтеся і будьте щасливими. Тоді ваш суджений не змусить себе чекати

Багато дівчат мріють про своє весілля, хоч і не всі, але не знають, як прискорити прихід судженого. Є давні ритуали і таїнства, які допоможуть здійснити свою мрію. Вони пов'язані з православною церквою і її святами.

Ритуал з вінчальним платтям

Як пише УНІАН, щоб ритуал допоміг вам знайти свого судженого, вам треба купити плаття, в якому ви готові стати нареченою. Потім одягнути його і рівно о півночі замкнутися у кімнаті. Сісти навпроти дзеркала і, не зводячи з нього погляду, промовити замовляння:

"Одягаю себе у сукню, кличу наречених, жену бідняків. Як одяг купила, так заміжжя на долю перетворила. Амінь!"

Потім, на ранок наступного дня, необхідно піти до церкви і поставити три свічки Пресвятій Богородиці, знову вимовляючи магічні слова: "Як Діва Марія свята і непорочна, вірного чоловіка зустріну я точно. Амінь.". За свідченнями, після такого ритуалу можна швидко вийти заміж.

Ритуал трьох святих

Цей обряд можна проводити на будь-яке велике церковне свято. Вам потрібно зайти в храм і поставити по 3 свічки трьом святим — Богородиці, Матроні і Миколаю Чудотворцю. Потім — перехреститися, вийти з церкви, повернутися до входу обличчям і, дивлячись на храм, сказати:

"Як в церкві свічки горять, так женихи за мною пильно стежать. Заміж пропонують, вірність обіцяють. Амінь!"

Дівчата, які виконували цей ритуал, кажуть, що зустріч із супутником життя відбудеться протягом трьох місяців.

Ритуал дванадцяти свічок

Найефективніший, але і найскладніший обряд, який потрібно робити на найважливіші православні торжества. Суть його полягає в тому, щоб поставити за 1 раз 12 свічок за своє здоров'я і 12 — за здоров'я судженого.В той момент, коли ви будете ставити свічки за здоров'я чоловіка, потреба вимовити магічне заклинання:

"Господи, помилуй і спаси раба Твого, імені якого я не знаю, але якого Ти призначив мене в чоловіки. Амінь".

В цей же день, повернувшись додому, вам необхідно одягнути нову нічну сорочку або піжаму, взяти дві гілочки від двох різних дерев і звити їх разом, замотуючи ниткою з нової котушки. Потім взяти нове блюдце без малюнка, покласти на нього гілочки, підпалити нову білу свічку і, капаючи воском на гілочки, сказати:

"Зчепилися два прутики на віки вічні, вони зчепляться — не розчепляться, на добро, на злато-срібло, на зиск, на приплід, на благополучне життя. Амінь".

Замовляння потрібно повторювати, поки свічка повністю не згорить. Після цього всі предмети ритуалу загорнути в білу тканину, прибрати в таємне місце і зберігати до весілля. Після того, як вийдете заміж, прутики пустити по річці, а блюдце закопати в безлюдному місці.

Нагадаємо, що кожна річниця весілля має свою назву та символіку, які відображають характер і міцність подружнього союзу. Наприклад, перша річниця називається ситцевою, бо ситець — легка і ніжна тканина, як і почуття молодих. Також на кожну річницю весілля є свої традиційні привітання, якими можна порадувати своїх родичів або друзів. Можна вибрати красивий вірш, душевну прозу або оригінальну листівку на вайбер.