Навіть не залетить на город: як боротись з білокрилкою

Читать на русском
Автор
523
Білокрилка є дуже небезпечною для рослин  (зображення створено за допомогою ШІ)
Білокрилка є дуже небезпечною для рослин (зображення створено за допомогою ШІ). Фото Телеграф

Є дієві методи боротьби з білокрилкою.

Білокрилка — це дрібний комаха-шкідник, який може завдати значної шкоди городнім культурам. Ці комахи харчуються соком рослин, що призводить до їх в'янення, деформації та загибелі.

Білокрилка також є переносником вірусних захворювань, які можуть повністю знищити урожай.

Існує багато методів боротьби з білокрилкою, як народних, так і хімічних. У цій статті ми розповімо про деякі з найефективніших методів.

1. Народні засоби

  • Обприскування рослин настоями трав. Для обприскування можна використовувати настої ромашки, календули, часнику, цибулі, лопуха, кульбаби. Ці трави мають insecticidal properties that can kill whiteflies.
  • Використання мильного розчину. Мильний розчин можна використовувати для змивання білокрилки з рослин. Для його приготування потрібно розчинити 1 столову ложку рідкого мила в 10 літрах води.
  • Використання липких пасток. Липкі пастки — це ефективний спосіб позбутися дорослих білокрилок. Їх можна придбати в магазинах для садівників або зробити самостійно.
  • Залучення корисних комах. Існують комахи, які є природними ворогами білокрилки. До них належать божі корівки, златоочки, мухи-журчалки. Щоб залучити цих комах на город, можна висадити рослини, які їх приваблюють, такі як кріп, коріандр, чорнобривці.

2. Хімічні методи

  • Інсектициди. Існують спеціальні інсектициди, які ефективно знищують білокрилку. Перед використанням інсектициду важливо уважно прочитати інструкцію та дотримуватися всіх рекомендацій.

Порада

Для досягнення найкращого результату рекомендується використовувати поєднання профілактичних заходів та методів боротьби з білокрилкою.

Важливо регулярно оглядати рослини на наявність шкідників та вживати заходів для їх знищення, щоб захистити свій город від білокрилки.

Раніше "Телеграф" розповідав, чим підживити полуницю, щоб забезпечити гарний урожай. Також, ми писали, що не можна садити біля яблук.