Вимикає всі сигнали: як можна використати режим польоту в телефоні собі на користь

Читать на русском
Автор
Режим польоту знадобиться коли сідає батарея
Режим польоту знадобиться коли сідає батарея

Режим "У літаку" використовують для економії заряду акумулятора та повторного під'єднання до мережі, якщо зв'язок погано працює

Зберегти заряд батареї смартфона або швидше його зарядити дозволить використання режиму польоту. Режим польоту – це функція, яка вимикає всі бездротові та стільникові сигнали на телефоні, серед яких Wi-Fi та Bluetooth. Це зроблено для запобігання перешкод чутливому обладнанню літака під час польотів.

У режимі "У літаку" ви не можете здійснювати та приймати дзвінки, надсилати чи отримувати текстові повідомлення або отримувати доступ до Інтернету через мобільні дані. Портал HONOR зазначає, що у режиму польоту є деякі приховані функції та переваги, крім простого використання в літаках.

Вимкнення відволікаючих факторів

Увімкнення режиму польоту може допомогти вам уникнути відволікань на вхідні дзвінки, повідомлення та сповіщення, дозволяючи вам зосередитися на таких завданнях, як навчання, робота чи перегляд фільмів без перерв.

Подовження терміну служби батареї

Коли всі бездротові приймачі вимкнено, режим польоту може значно подовжити час роботи батареї телефону.

Швидше заряджання

Переведення телефону в режим польоту перед заряджанням може пришвидшити процес заряджання до 4 разів, оскільки телефон не витрачає енергію на бездротові функції.

Повторне підключення до мережі

Якщо ви втрачаєте підключення до мережі, увімкнення та вимкнення режиму польоту може допомогти вашому телефону швидко відновити з’єднання.

Раніше "Телеграф" розповідав, що порівнюючи витрати батареї в режимі польоту та звичайному, за 4 години без активного використання телефон в режимі польоту "сів" тільки на 4% проти 10%. Включити режим польоту надзвичайно просто.