Займе кілька хвилин, а вирішить проблему назавжди: як легко почистити від пилу гніздо зарядки смартфона

Читать на русском
Автор
4453
Телефон Новина оновлена 09 квітня 2024, 11:03
Телефон. Фото Колаж "Телеграф"

Очищати порт зарядки краще регулярно, але акуратно

Погіршення ефективності процесу зарядки телефону не завжди свідчить про поломку самого пристрою або окремих його складових. Проблема може бути набагато простіше й виправити її можна за допомогою підручних засобів. Якщо ваш гаджет став працювати з перебоями, а після підключення до мережі батарея то заряджається, то ні, зверніть увагу на стан порту для зарядки – туди міг потрапити пил або дрібне сміття.

Порт зарядки може забруднюватися сам по собі. УНІАН розповів, як почистити від пилу гніздо зарядки смартфона своїми руками.

Для того, щоб очистити порт від пилу не обов'язково мати спеціальні інструменти. Все, що вам потрібно – звичайна голка або тоненький металевий пінцет. У цій справі головне не поспішати й робити все дуже акуратно. Будь-який різкий рух може привести в непридатність контакти порту і телефон тоді точно перестане заряджатися.

Очищення варто проводити повільними й обережними рухами, які спрямовані на виштовхування сміття назовні порту. Не тисніть пінцетом або голкою всередину порту і не намагайтеся утрамбувати пил і сміття ще більше.

У разі, якщо вдома є тільки зубочистка, рекомендується перед виконанням процедури накрутити невелику кількість бавовни (бавовняної пряжі) на кінчик зубочистки.

Очищати порт зарядки краще регулярно, але акуратно. Це не складний процес, який вимагає трохи часу, проте допоможе зберегти працездатність вашого пристрою.

Якщо після очищення порту телефон не став краще заряджатися, тоді все ж варто звернутися в сервісний центр, де його протестують фахівці.

Раніше "Телеграф" писав, що необов’язково завжди заряджати мобільний телефон до 100%. До того ж така звичка може бути шкідливою, краще прагнути певного діапазону заряду.