Що потрібно щодня робити зі смартфоном: важливо для безпеки

Читать на русском
Автор
2957
Перезавантаження гаджета дуже важливе Новина оновлена 04 квітня 2024, 17:48
Перезавантаження гаджета дуже важливе. Фото Pixabay

Регулярно вмикайте та вимикайте свій телефон, і ось чому це важливо

Багато людей не беруть до уваги необхідність періодичного перезавантаження роутерів і своїх мобільних телефонів, хоча ця проста дія може виявитися дуже корисною. Щоденне увімкнення та вимкнення пристрою навіть може допомогти захиститися від потенційних хакерів.

Рекомендується перезавантажувати смартфон щодня. Про це пише bestlifeonline.

Користувачам слід прищепити звичку періодично вимикати і потім через 5 хвилин знову вмикати свої гаджети. Перезавантаження є одним зі способів підтримки кібергігієни. Цей простий крок допоможе захистити від шпигунського програмного забезпечення, оскільки закриття активних програм і призупинення всіх фонових процесів завадить діям хакерів.

Звичайно, такий захід не забезпечить повного захисту від усіх загроз (наприклад, якщо ваш пароль вже скомпрометований), але створить незручності для кіберзлочинців. Особливо корисним буде перезавантаження, якщо зловмисники щойно отримали доступ до вашого пристрою.

Як ще захистити свої дані у телефоні

Вживайте інших заходів для захисту від кібератак: встановіть надійний пароль на ваш телефон, регулярно оновлюйте програмне забезпечення, робіть резервні копії даних і активуйте систему відстеження у разі втрати гаджета.

Раніше ми писали, за якими ознаками зрозуміти, що ваш телефон зламали. Усього їх існує шість.