Історія, яка вражає: 5 фільмів на реальних подіях, які варто подивитися

Читать на русском
Автор
37213
Кадри одних з найвражаючих фільмів списку, де минуле оживає на великому екрані
Кадри одних з найвражаючих фільмів списку, де минуле оживає на великому екрані. Фото Телеграф

Ці фільми більше, ніж просто кіно

Кіно завжди було потужним засобом виразу та сприймання різних аспектів людського життя. Фільми на реальних подіях особливо вразливо розкривають драматичні та незабутні історії, які залишають глядачів без слів. Один із найкращих способів поглибити свій розум і відчуття спільності з іншими людьми — це перегляд фільмів, заснованих на реальних подіях.

У цій статті ми розглянемо п'ять фільмів підобрані сайтом unian, які зачеплять вас за душу і залишать незабутнє враження.

12 років рабства (2013)

IMDb: 8.1

Шокуюча і захоплююча історична драма XIX століття, що розкриває людську низку, підступність, жадібність і силу людського духу. Соломон Нортал, середнього роду трудяга з передмістя Нью-Йорка, майстер гри на скрипці та гарний чоловік і батько, відправляється до Вашингтону в пошуках роботи. Однак він стає жертвою викрадачів, які вивозять його на Південь і продають як раба на плантаціях. Соломон переживає тяжкі обставини, переходячи від одного рабовласника до іншого, зазнаючи голоду, побоїв і загроз. Однак він не втрачає свого гідного ставлення і надії на свободу.

12 років рабства (2013)

Піаніст (2002)

IMDb: 8.5

Вражаюча історична драма від Романа Поланскі розповідає про життя геніального польського музиканта під час Другої світової війни. Ця історія фокусується на Владиславі Шпільмані, видатному піаністі з Польщі, який уникнув депортації, але потім опиняється в гетто Варшави. Він переживає страждання, приниження і бореться за виживання, спостерігаючи, як нацисти забирають його друзів та родичів. Навіть у ці найтемніші часи Шпільману допомагають дві речі: доля та його майстерність як музиканта.

Спіймай мене, якщо зможеш (2002)

IMDb: 8.1

Френк Ебегнейл, досягнувши 21 року, мав неймовірний досвід роботи як лікар, адвокат і навіть пілот пасажирських авіаліній. Він був відомий своєю винятковою майстерністю у сфері обману і шахрайства, здатністю виготовляти відмінні підроблені документи та використовувати фальшиві чеки для заробітку мільйонів доларів. Карл Хенретті, спеціальний агент ФБР, був готовий на все, щоб спіймати Френка і притягнути його до відповідальності за злочини. Однак хитрий Ебегнейл завжди вдається випередити агентів і уникнути пасток, що йому ставлять.

Спіймай мене, якщо зможеш (2002)

Гра на пониження (2015)

IMDb: 7.8

Фінансова аналітика — це не лише математичні розрахунки, графіки та огляди економічних подій. Це також інтуїція та вміння передбачати непередбачуване. Група з 4 біржових гравців, які навіть не знали одне одного, об'єдналися перед надходженням світової фінансової кризи, готуючись до можливого обвалу. Ці герої разом зі своїми припущеннями випадково знайшли ключ до мультимільйонного заробітку, який почав переслідувати їх навіть проти їхньої волі. Незважаючи на дивний вигляд та відмінності від інших, вони взяли на себе ризик і були щасливо винагороджені.

Гра на пониження (2015)

За статевою ознакою (2018)

IMDb: 7.1

Біографічна драма "За статевою ознакою" розповідає історію Рут Бадер Гінзбург, єврейської жінки, яка вирішила боротися проти гендерної та расової дискримінації в США. З юних років вона спостерігала, як жінкам важко досягти успіху в кар'єрі та зайняти важливі посади. Навіть у Конституції країни не було слова "жінка". Рут вирішила віддати своє життя боротьбі за справедливість та рівноправ'я. Вона отримала відмінну юридичну освіту в Гарвардському університеті та стала адвокатом. У 1970 році вона отримала посаду Верховного судді. Незважаючи на те, що її чоловік і донька часто залишалися без її уваги, вони завжди пишалися і любили її. Рут змогла змінити закони країни та стала символом боротьби за рівноправ'я та справедливість.

За статевою ознакою (2018)

"Телеграф" раніше опублікував матеріали про фільми, які розірвуть серце, кращі мелодрами про любовні трикутники. Окрім цього, вам може сподобатися підбірка найкращих жахів всіх часів.