Варто дивитися негайно: топ-5 кращих фільмів за рейтингом IMDb

Читать на русском
Автор
4964
Присутнє кіно на реальних подіях (фото створене з допомогою ШІ) Новина оновлена 23 січня 2024, 13:44
Присутнє кіно на реальних подіях (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Вони гарантують неймовірні емоції

2023 рік був справжнім бенкетом для кіноманів, пропонуючи різноманітність фільмів, які зачарували глядачів своїми унікальними сюжетами, неперевершеною режисурою та надзвичайним акторським майстерством. У цій статті ми зосередимося на найкращих кінопрем'єрах 2023 року, які вже встигли завоювати серця глядачів і критиків.

Оппенгеймер

IMDb: 8.4

Центральна фігура фільму — творець ядерної бомби Роберт Оппенгеймер.За рішенням генерала Леслі Гровса. Оппенгеймер брав участь у Манхеттенському проекті, де він працював над створенням двох бомб, які пізніше були скинуті США на Хіросіму та Нагасакі. Після цього він став відомий як "батько найбільш руйнівної зброї у світі". Емоційний вплив на Оппенгеймера після першого випробування під кодовою назвою "Трініті" був величезний. Він навіть порівняв себе зі смертю, здатною знищити цілі світи. Фільм порушує питання, чи змінилася його свідомість після трагедій у Хіросімі та Нагасакі.

Оппенгеймер

Джон Уік 4

IMDb: 7.7

Залишаючи за собою гори трупів, Джон Вік продовжує ховатися від усіляких найманих убивць, і тепер полювання на нього очолює молодий і честолюбний член правління на ім'я Маркіз. Двоє керівників готелів "Континенталь" у Нью-Йорку та Осаці, які вирішили за старою дружбою допомогти норовливому кілеру, вже жорстоко за це поплатилися, але раптово Джон дізнається спосіб вибратися з цієї, здавалося б, безвихідної ситуації.

Джон Уік 4

Минулі життя

IMDb: 8.4

Колись 12-річна Нора, втративши пам'ять, відчула почуття до свого привабливого і доброзичливого однокласника Хе-Сона. Однак їхня любовна історія була короткочасною: Нора разом зі своєю родиною переїхала до США, а Хе-Сон залишився у Південній Кореї. Через дванадцять років, ставши начинаючим драматургом, Нора випадково виявляє, що її колишній хлопець намагався знайти її у соціальних мережах. Вони починають знову спілкуватися в інтернеті, але обставини стають неконтрольованими, коли Хе-Сон рішуче приїжджає до Нью-Йорка, щоб провести з Норою тиждень.

Минулі життя

Бідолашні створіння

IMDb: 8.0

Щоб врятуватися від жорстокого чоловіка, Белла Бакстер наклала на себе руки, потонувши в річці. Ексцентричний вчений вирішує врятувати Беллу, і пересаджує їй мозок її ж ненародженої дитини. Цей фільм є унікальним і неповторним, що робить його особливо захопливим до перегляду.

Бідолашні створіння

Ґран Туризмо

IMDb: 7.2

Фільм розповідає про підлітка, який захоплено грає у відеогру-автосимулятор "Gran Turismo". Одного разу він дізнається про змагання від Nissan, переможці яких мають шанс стати професійними гонщиками. Це надихає його взяти участь у цих змаганнях і почати неймовірну подорож. Він виступає на віртуальних трасах, демонструючи свої вражаючі уміння, які привертають увагу відомих гонщиків і тренерів. З часом він починає отримувати запрошення на реальні гонки та тренінги. Перехід від віртуального світу до реальності не є легким. Ця захоплююча історія, заснована на реальних подіях, служить джерелом натхнення для підлітків та автогонщиків-аматорів.

Ґран Туризмо

"Телеграф" раніше опублікував матеріали про фільми, які розірвуть серце, кращі мелодрами про любовні трикутники. Окрім цього, вам може сподобатися підбірка найкращих жахів всіх часів.