Цькування на роботі або мобінг: як розпізнати його ознаки і як захистити себе

Читать на русском
Автор
1231
Від відкрито агресивної поведінки до тонких форм маніпуляцій та ігнорування (фото створене з допомогою ШІ)
Від відкрито агресивної поведінки до тонких форм маніпуляцій та ігнорування (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Визнання і розуміння цього питання – перший крок до його вирішення

Місце роботи має бути безпечним та підтримуючим середовищем для кожного працівника, але іноді воно перетворюється на арену цькування та психологічного тиску. Цькування на роботі, або мобінг — це серйозна проблема, яка може мати далекосяжні наслідки для особистого добробуту та професійного розвитку працівників. Це не лише створює нездорове робоче середовище, але й може призвести до втрати продуктивності, збільшення рівня стресу та навіть до серйозних психологічних проблем.

Мобінг проявляється як інформує life.pravda в різних формах, таких як:

  • Фізичне насильство: побиття, знущання, маніпуляції.
  • Словесні образи та приниження: образи, цькування, знущання, цькування.
  • Ізоляція та ігнорування: відмова в спілкуванні.
  • Поширення чуток та наклеп: поширення неправдивих пліток, наклеп, наведення на працівника негативної громадської думки.

Що робити, якщо вас цькують на роботі?

Якщо ви стали жертвою цькування на роботі, важливо не залишатися наодинці з проблемою. Є кілька кроків, які ви можете зробити, щоб захистити себе та покращити ситуацію:

1. Зберіть докази. Перш ніж вживати будь-яких дій, важливо зібрати докази цькування. Це можуть бути листи, електронні листи, записи розмов, відеозаписи або свідчення інших працівників. Зберігайте всі докази в безпечному місці.

2. Поговоріть з роботодавцем. Якщо ви відчуваєте, що можете безпечно поговорити з роботодавцем, зробіть це. Поясніть ситуацію та надайте докази. Роботодавець зобов'язаний провести розслідування та вжити заходів для припинення цькування.

3. Зверніться до профспілки. Якщо у вашій компанії є профспілка, зверніться до неї за допомогою. Профспілка може надати вам юридичну та моральну підтримку.

4. Зверніться до суду. Якщо цькування є серйозним і роботодавець не вжив заходів для його припинення, ви можете звернутися до суду.

5. Зверніться до психолога. Цькування може мати серйозні наслідки для психічного здоров'я. Якщо ви відчуваєте, що не можете впоратися з ситуацією самостійно, зверніться до психолога.

Додаткові поради

Ось кілька додаткових порад, які можуть допомогти вам у ситуації цькування:

  • Не мовчіть. Чим довше ви будете терпіти цькування, тим важче буде від нього позбутися.
  • Не відповідайте на провокації. Це лише погіршить ситуацію.
  • Не бійтеся звернутися за допомогою. Є люди, які хочуть вам допомогти.

Пам'ятайте, що ви не самотні. Цькування на роботі — це серйозна проблема, але її можна подолати.

Важливо: інформація на порталі Telegraf.com.ua, яка стосується тем психології носить лише інформаційний характер і не є кваліфікованими порадами фахівців у лікуванні патологічних станів. Будь-які поради щодо покращення вашого психічного здоров'я можуть давати лише кваліфіковані спеціалісти. Якщо ви відчуваєте потребу у психологічній підтримці — зверніться до профільного фахівця.

Раніше "Телеграф" розповідав, про те як зрозуміти підлітка і знайти з ним спільну мову.