Як зробити рушники м‘якими: поради від господинь

Читать на русском
Автор
1870
З часом навіть найм'якіші рушники можуть стати жорсткими
З часом навіть найм'якіші рушники можуть стати жорсткими

Ми підкажемо, як правильно прати рушники

М'які рушники — це не тільки приємно, але й корисно. Вони краще вбирають вологу, ніж жорсткі, а також не викликають роздратування шкіри.

Але, на жаль, з часом навіть найм'якіші рушники можуть стати жорсткими. Це відбувається через накопичення в них бруду, жиру та інших забруднень.

У цій статті ми розповімо вам, як зробити рушники м'якими та приємними на дотик.

1. Замочуйте рушники перед пранням

Замочування рушників перед пранням — це один з найпростіших способів зробити їх м'якими. Для цього просто наповніть таз або відро теплою водою і додайте трохи оцту або лимонного соку. Залиште рушники в розчині на 30-60 хвилин, а потім виперіть їх як зазвичай.

2. Додайте в пральну машину кондиціонер

Кондиціонер для білизни допомагає пом'якшити тканину і зробити її більш приємною на дотик. Додайте в пральну машину кондиціонер для білизни в рекомендованій кількості.

3. Прополощіть рушники в окропі

Після прання промийте рушники в окропі. Це допоможе видалити з них залишки миючого засобу, які можуть зробити їх жорсткими.

4. Використовуйте м'який порошок або гель

Жорсткі порошки для прання можуть пошкодити волокна тканини і зробити рушники жорсткими. Краще використовувати м'який порошок або гель для прання, призначений для делікатних тканин.

5. Сушити рушники на свіжому повітрі

Сушити рушники на свіжому повітрі — це найкращий спосіб зберегти їх м'якість. Сонячні промені допомагають позбутися від забруднень і пом'якшити тканину.

Щоб ваші рушники залишалися м'якими якомога довше, дотримуйтесь цих простих порад. А також не забувайте регулярно прати рушники, щоб видалити з них накопичені забруднення.

Раніше "Телеграф" розповідав, в якій кімнаті треба сушити речі взимку.