Без збитого синтепону: секрети правильного прання зимової куртки

Читать на русском
Автор
19538
Улюблена куртка не втратить тепло (фото створене з допомогою ШІ)
Улюблена куртка не втратить тепло (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Зберегти улюблену куртку у відмінному стані не так вже й складно, якщо знати кілька важливих правил

Зима — це час, коли ми часто носимо куртки. Вони бувають різних матеріалів і фасонів, але всі вони потребують регулярного прання, щоб залишатися чистими та акуратними. Якщо ви не знаєте, як правильно прати куртку, ось кілька порад, які допоможуть вам зберегти її в доброму стані, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

1. Перевірка етикетки

Перш ніж приступити до прання, важливо уважно вивчити етикетку на вашій куртці. Виробники зазвичай надають рекомендації щодо догляду за виробом, яких слід дотримуватися. Ця інформація може бути представлена в міжнародній системі символів.

Символи на етикетці одягу

  • Тазик з водою — це символ прання. Кількість крапок усередині таза вказує на максимальну температуру прання.
  1. Без крапок — прання вручну при температурі не вище 30 градусів Цельсія.
  2. Одна крапка — прання в машинці при температурі не вище 30 градусів Цельсія.
  3. Дві крапки — прання в машинці при температурі не вище 40 градусів Цельсія.
  4. Три крапки — прання в машинці при температурі не вище 60 градусів Цельсія.
  5. Чотири крапки — прання в машинці при температурі не вище 90 градусів Цельсія.
  • Круг з хрестиком — прання заборонено.
  • Руки в тазі — прання вручну.

2. Вибір мийного засобу

Важливо вибрати правильний мийний засіб. Для курток з пухом чи синтепоном підійде м'який засіб без вмісту відбілювачів. Для технічних тканин, які мають водонепроникне покриття, краще використовувати спеціалізовані мийні засоби, які не псують захисний шар.

3. Процес прання

Якщо прання у машинці дозволено, оберіть делікатний режим при температурі не вище 30 градусів. Віджим також повинен бути делікатний. Перед пранням виверніть куртку навиворіт, застебніть усі блискавки та липучки, щоб уникнути пошкодження. Додайте кілька кульок для прання, якщо у вас є, вони допоможуть розбити збивання наповнювача і зберегти його об'ємність.

Важливо: не перевантажувати барабан пральної машини, тому пріть куртку окремо.

4. Сушіння

Після прання ретельно витрусіть куртку, щоб розподілити наповнювач рівномірно. Сушіння на свіжому повітрі — ідеальний варіант. Однак, якщо ви користуєтеся сушильною машиною, встановіть низьку температуру і залиште у барабані кульки для прання, щоб запобігти збиванню наповнювача.

5. Остаточний Догляд

Після висихання куртку можна легко пропрасувати через тканину, щоб відновити її первісний вигляд. Уникайте високих температур і безпосереднього контакту заліза з тканиною.

Раніше "Телеграф" розповідав, про дешевий засіб для очищення рукавів та коміра зимової куртки. Прати повністю не доведеться.