Потрібна всього 1 хвилина: як правильно загадати бажання 1 січня, щоб воно здійснилося у 2024 році

Читать на русском
Автор
Перше січня - це ідеальний час для загадування бажань (фото створене з допомогою ШІ)
Перше січня - це ідеальний час для загадування бажань (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Щоб бажання дійсно збулося, його потрібно правильно загадати

Перший день нового року — це не просто початок нового календарного періоду, але й символічний момент для нових починань та сподівань. В усьому світі цей день відзначається різними традиціями, і однією з найпоширеніших є традиція загадування бажань. Віриться, що саме в цей день ми можемо вплинути на своє майбутнє, встановивши наміри та цілі на весь рік.

Існує багато різних способів зробити це, але деякі з них вважаються більш ефективними, ніж інші. Для деяких людей це може бути тиха медитація, для інших — написання бажань на папері та їх згортання, а для декого — просто момент роздумів. Незалежно від методу, головне — це ваша щирість та віра у власні мрії.

Ось кілька порад, як правильно загадати бажання першого січня, які допоможуть зробити цей ритуал більш ефективним.

Вибір часу

 • Обід. Це час, коли сонце на небі, символізуючи ясність, енергію та активність. Загадувати бажання в обід відмінно підходить для цілей, пов'язаних з кар'єрою, освітою або будь-якими активними зусиллями.
 • Вечір. Це час спокою, інтроспекції, і часто пов'язаний з особистими та емоційними бажаннями. Вечірні бажання чудово підходять для особистих цілей, стосунків та емоційного добробуту.
 • Ніч. Це час таємничості та глибокої інтуїції. Це ідеальний момент для загадування бажань, що стосуються духовного зростання, самопізнання та внутрішньої гармонії. Нічні бажання можуть бути особливо потужними, оскільки вони загадуються в атмосфері зосередженості та спокою, далеко від повсякденного шуму та метушні.

Створення атмосфери

 • Заспокійливе оточення. Перед тим як загадувати бажання, знайдіть тихе і спокійне місце. Можете включити легку музику або запалити свічки, щоб створити розслаблену атмосферу.
 • Записування бажань. Письмове вираження бажань може значно підсилити їх силу. Використовуйте спеціальний блокнот або щоденник для цих цілей.

Формулювання бажань

 • Позитивне формулювання. Формулюйте бажання позитивно. Наприклад, замість "Я не хочу бути хворим", кажіть "Я прагну бути здоровим та енергійним".
 • Конкретність. Будьте якомога більш конкретними. Замість "Я хочу багато грошей", спробуйте "Я хочу знайти роботу з зарплатою не менше [конкретна сума]".

Візуалізація

 • Чітке уявлення. Постарайтеся візуалізувати ваше бажання, як уже здійснене. Уявіть, як ви відчуваєте себе, коли це бажання здійсниться.
 • Регулярна медитація. Періодично повертайтеся до вашого бажання протягом року, візуалізуючи його здійснення.

Віра і відпускання

 • Віра у власні мрії. Повірте в те, що ваше бажання можливе. Віра грає велику роль у здійсненні бажань.
 • Відпускання. Після загадування бажання, важливо відпустити його. Не переймайтеся про те, як воно здійсниться, дозвольте Всесвіту вирішити це за вас.

Додаткові поради, які можуть допомогти вам загадати бажання, яке обов'язково здійсниться:

 • Напишіть своє бажання на папері. Коли ви будете писати своє бажання, постарайтеся уявити, що воно вже збулося.
 • Покладіть листок з бажанням під подушку на ніч. Так ви посилите його енергію.
 • Почніть діяти, щоб ваше бажання здійснилося. Якщо ви просто будете сидіти й чекати, що воно збудеться само собою, то це навряд чи станеться. Пам'ятайте, що ключ до здійснення бажань — це не лише правильне їх формулювання, але й віра в їхнє здійснення та готовність діяти для їхньої реалізації.

Бажаємо вам, щоб всі ваші бажання здійснилися!

Раніше "Телеграф" розповідав, як не відмовляти собі у смаколиках на свята та зберегти гарне самопочуття. Ділимося святковими лайфхаками.