Чому не варто віддавати квітку "жіноче щастя" й тим більше - викидати її: погана прикмета, якої краще уникати

Читать на русском
Автор
951
Її енергетика робить цю квітку особливою
Її енергетика робить цю квітку особливою. Фото Телеграф

Не поспішайте віддавати свій спатіфілум іншим, навіть якщо ви хочете зробити приємне знайомим чи друзям

Спатіфілум, відомий як квітка жіночого щастя, вже давно став символом гармонії та благополуччя в будинку, як і герань. Ця рослина не просто прикрашає приміщення, але й, за переказами, має магічну силу, яка позитивно впливає на жіночу енергетику. Та чи можна ділитися цією квіткою з іншими? Як відомо, деякі предмети та рослини краще залишати в оселі, щоб не втратити їхню чарівну силу.

Спатіфілум вже давно зайняв особливе місце у серцях любительок кімнатних рослин. Його легко вирощувати, але особливою цю квітку робить її здатність притягувати жіноче щастя. Серед прихильників езотеричних поглядів існує переконання, що віддавати спатіфілум іншим — це все одно, що віддати частинку свого жіночого щастя.

Передача рослини в інші руки може призвести до втрати деяких позитивних енергетичних потоків. Та не лише. Спатіфілум — це не просто квітка, а своєрідний живий амулет, який оберігає жінку від негативних енергій. Віддавши цю рослину, можна втратити цей невидимий захист.

Крім того, є вір’я, що ця кімнатна красуня сприяє зміцненню сімейних зв’язків. Отже, віддавши її, ви можете ненавмисно вплинути на гармонію у власних стосунках. Існують і практичні аспекти. Спатіфілуми відомі своєю спроможністю очищати повітря в приміщенні від шкідливих речовин. Тож віддавши цю квітку, ви втратите і цей корисний бонус.

Нагадаємо, що правильно підібрані рослини для вашого дому можуть стати не лише чудовим декором, але й джерелом позитивної енергії. Квіти, які притягують гроші та позбавляють від негативу, можуть стати чудовим доповненням до вашого інтер'єру, покращуючи атмосферу в домі та допомагаючи зосередитись на позитивних аспектах життя. Ще однією чарівною рослиною є лаванда, яка, за переказами, має магічні властивості і може захистити ваш дім від недоброзичливих гостей, а також допомогти у любовних справах.