Небезпечна краса: чому фіалка може принести вам депресію і самотність

Читать на русском
Автор
2069
Фіалка завоювала любов квіткарів
Фіалка завоювала любов квіткарів. Фото Телеграф

Ця квітка не пасує для закоханих пар

Фіалка — це одна з найпопулярніших кімнатних рослин, яка радує своїми красивими і рясними квітами майже цілий рік. Але чи знаєте ви, що фіалка може мати не тільки позитивний, але і негативний вплив на ваше життя? За деякими прикметами, ця квітка може викликати депресію, самотність і невдачі в особистих справах, тому, як і драцена, вважається рослиною з непростою репутацією.

  • Фіалка швидко завоювала популярність серед любителів квітникарства завдяки своїм миловидним і тривалим квітам, які можуть мати різноманітну форму, колір і розмір. Сьогодні існує понад 30 тисяч сортів фіалок. За повір'ями, фіалка може принести нещастя тим, хто тримає її вдома без любові і уваги. Вона відчуває настрій свого господаря і віддає йому те ж саме. Якщо ви не доглядаєте фіалку, вона почне в'янути і псувати енергетику дому.
  • Фіалка також може бути квіткою-вампіром, яка поглинає життєву силу інших рослин і людей. Вона не любить конкуренцію і може знищити інші квіти, які ростуть поруч. Також вона може викликати головний біль, безсоння, апатію і депресію у своїх господарів.
  • Фіалка не пасує до спальні, де спить подружжя. Вона може викликати розлади у стосунках, невірність, розлучення або безпліддя. Вона також може завадити здоровому сну і сексуальному життю.
  • Фіалка не рекомендується тримати вдома тим, хто хоче мати дітей. Вона може перешкодити зачаттю або негативно вплинути на розвиток плоду. Вона також може спричинити алергію, астму або інші захворювання у маленьких дітей.

Якщо ж усе ж таки вирішили прикрасити будинок фіалкою — обирайте квітку за своїм смаком і колоритом, не купуйте її під примусом або заради моди. Доглядайте фіалку з любов'ю і повагою, поливайте її регулярно, але не переливайте, і забезпечуйте їй достатньо світла і тепла. Розташовуйте фіалку на південному або східному вікні, і не ставте її близько до опалювальних приладів або кондиціонерів. Не тримайте фіалку поруч з іншими квітами, особливо з кактусами, орхідеями або геранями, і не ставте її у спальню, дитячу кімнату або на робочий стіл. Не даруйте фіалку людям, яким ви не довіряєте або не любите. Якщо ви будете слідувати цим порадам, то фіалка принесе вам лише радощі та благополуччя.

Нагадаємо, що не тільки фіалка може мати вплив на ваше фінансове благополуччя і особисте життя. Раніше ми розповідали, як правильно поводитися з грошовим деревом, яке є символом достатку, і як доглядати за ним, щоб притягнути гроші і успіх. Також ми ділилися з вами секретами, як бузок може зробити вас багатими і щасливими, якщо знати деякі прикмети і забобони, пов'язані з цією ароматною рослиною.