Чотири речі, які притягують успіх і достаток: чому ви повинні мати їх на своєму робочому столі

Читать на русском
Автор
11040
Ваш гаманець може стати тугішим з цими ритуалами
Ваш гаманець може стати тугішим з цими ритуалами. Фото Телеграф

Варто пам'ятати, що в першу чергу гроші притягує власна старанність і бажання розвиватися

Успіх і достаток — це бажання багатьох людей. Але чи замислювалися ви над тим, що ваше робоче місце може мати великий вплив на вашу фінансову ситуацію? Існують деякі прості правила, які допоможуть вам зробити свій робочий стіл магнітом для грошей. Це може стати однією з ваших звичок для притягнення багатства.

Перша річ — це кристали або мінерали. Вони мають сильну енергетику і притягують до себе успіх і достаток. Наприклад, аметист сприяє ясності думки і концентрації, рожевий кварц створює гармонію і любов, а цитрин приваблює багатство і радість. Ви можете поставити на свій стіл прикраси або статуетки з цих каменів.

Друга річ — це кімнатні квіти. Вони не тільки прикрашають ваше робоче місце, але й очищують повітря і покращують настрій. Деякі квіти також можуть привертати гроші і процвітання. Наприклад, фікус, плющ і бамбукова пальма символізують стабільність і зростання.

Третя річ — це фотографії людей, які досягли успіху у вашій сфері діяльності або предмети, які символізують достаток. Вони можуть служити вам натхненням і мотивацією для досягнення своїх цілей. Наприклад, ви можете поставити на свій стіл фотографію Біла Гейтса, якщо ви займаєтеся програмуванням або золоту монету, якщо ви займаєтеся фінансами.

Четверта річ — це червоний колір. Він вважається кольором енергії, удачі і пристрасті. Використовуючи червоний колір у своєму оформленні робочого столу, ви можете посилити свою мотивацію і активність. Наприклад, ви можете мати червоний олівець, стаканчик або аксесуар.

Нагадаємо, раніше ми також писали про древній спосіб заманити багатство додому, який полягає в тому, щоб класти гроші в кутках квартири. Крім того, для покращення фінансового стану варто стежити за станом свого гаманця. Аби зробити його магнітом для грошей, варто викинути звідти п'ять речей прямо зараз.