Не повертайте посуд порожнім: погана прикмета, яка приваблює недостаток

Читать на русском
Автор
22560
Краще покладіть туди щось
Краще покладіть туди щось. Фото Телеграф

Порожній посуд може нашкодити і вам, і власнику

Ви, напевно, не раз чули, що не можна повертати порожній посуд після частування. Оскільки посуд пов'язаний із їжею та достатком, різних прикмет з кухонним приладдям вистачає, як от не варто надовго залишати посуд брудним. Звісно ж, після того, як ви помили чужий посуд, не забудь наповнити його чимось. Повернувши просто пусту тарілку чи миску можна не лише образити господарів, а й привернути до себе негативну енергетику.

За легендою, цей звичай сягає корінням у давнину, коли люди вірили, що посуд має душу і може впливати на долю свого власника. Якщо повертати порожній посуд, то це означало, що ви забираєте у господині всю її достаток і благополуччя. Також вважалося, що порожній посуд притягує до себе злі духи, які можуть нашкодити його власнику або тому, хто його повертає. Тому люди намагалися заповнити посуд чимось хорошим і корисним, щоб подякувати господині за гостинність і побажати їй удачі.

Сучасні дослідники також підтверджують, що цей звичай має практичне і психологічне обґрунтування. Повертаючи порожній посуд, ви ненавмисно демонструєте свою невдячність і байдужість до господині, яка старалася вас пригостити. Також ви створюєте неприємне враження на інших гостей, які можуть подумати, що вам не сподобалося частування або що ви жадібні і нещирі. Це може призвести до конфліктів і непорозумінь у ваших стосунках. Крім того, повертаючи порожній посуд, ви ненавмисне налаштовуєте себе на недостаток і брак у своєму житті. Ваш мозок сприймає цей акт як символ того, що у вас немає чого давати і отримувати в обмін.

Тому, якщо вам доведеться повертати посуд після частування, слідкуйте за тим, щоб він не був порожнім. Ви можете покласти у нього щось смачне або корисне: фрукти, цукерки, кексики, каву, чай або спеції. Також можна додати до посуду маленький подарунок: квіти, листівку, магніт, свічку або будь-яку іншу приємну дрібницю. Головне, щоб ваш подарунок був щирим і від душі, а не просто формальним. Так ви покажете свою повагу і вдячність господині, а також збережете гармонію і добробут у своєму житті.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, чому не можна мити посуд в гостях і які наслідки може мати ця дія. За народною мудрістю, миття посуду в гостях означає, що ви забираєте у господарів їхню енергетику, достаток і щастя. Особливо небезпечно мити посуд для свекрухи вдома у невістки, адже це може зруйнувати ваше подружжя.