Чому не можна викидати котячий вус: магічний атрибут, про який мало хто знає

Читать на русском
Автор
6215
Котячі вуса можуть привернути кохання
Котячі вуса можуть привернути кохання. Фото Телеграф

Вуса для котів — це важлива частина їхнього тіла, але вони можуть бути корисними і для людей

Кішки — це тварини, які завжди приваблювали людей своєю красою, хитрістю і незалежністю. Вони мають сильну енергетику і вміють впливати на настрій і долю своїх господарів, зокрема своїм кольором. Але чи знаєте ви, що котячий вус — це не просто частина тіла кота, а справжній магічний атрибут, який може принести вам щастя, багатство або любов?

Що таке котячий вус і для чого він потрібен

Котячий вус — це довгий і гнучкий волосок, який росте на мордочці кота. Вони допомагають коту орієнтуватися в просторі, визначати ширину і висоту об'єктів, а також сприймати найдрібніші коливання повітря. Котячий вус — це свого роду датчик, який передає інформацію до мозку кота.

Але не тільки коту корисний його вус. Виявляється, що котячий вус має потужну ауру, яка може позитивно або негативно впливати на людину. За давньою повір'ю, котячий вус зберігає енергетику того кота, якому належав, а також того місця, де він був знайдений. Тому не можна просто так його викидати — потрібно знати, як правильно з ним поводитися.

Як збирати і зберігати котячий вус

Перш за все, не можна зрізати або обривати котячий вус. Це може зашкодити коту і призвести до стресу, хвороби або навіть смерті. Крім того, це може принести погану удачу тому, хто це зробив. Краще збирати тільки той котячий вус, який сам випав або обламався.

Якщо ви знайшли котячий вус у своєму будинку або на вулиці, то можете його покласти собі до гаманця, сумочки або прикрасити ним свою одежу. Це принесе вам щастя, успіх і захист. Але перед тим треба перевірити, чий це котячий вус і якого кольору. За прикметами:

  • Білий котячий вус — символ чистоти, невинності і щастя. Він допоможе знайти свою половинку, покращити стосунки в сім'ї або зробити добрий вчинок.
  • Рудий котячий вус — символ енергії, веселощів і творчості. Він допоможе реалізувати свої ідеї, знайти нових друзів або отримати прибуток.
  • Сірий котячий вус — символ мудрості, спокою і розсудливості. Він допоможе вирішити складну проблему, заспокоїти нерви або навчитися чомусь новому.
  • Чорний котячий вус — символ таємниці, сили і захисту. Він допоможе відвернути біду, подолати страх або зміцнити свою волю.

Якщо ви не знаєте, чий це котячий вус, то краще не брати його собі, а залишити на місці. Адже він може належати хворому або злим коту, який передасть вам свою негативну енергетику.

Знайдені котячі вуса можна використовувати у магічних обрядах. До прикладу, знайдіть три котячих вуса різного кольору: білого, рудого і чорного. Покладіть їх під свою подушку перед сном і загадайте бажання про свою любов. Зранку пришийте їх до свого одягу або прикрасьте ними свою зачіску. Носіть їх до тих пір, поки бажання не здійсниться. Такий ритуал може допомогти залучити кохання та почуття у ваше життя.

Нагадаємо, що кішки — це тварини, які мають багато таємниць і символіки. Раніше ми розповідали, чому кішка лягає біля вас спати. Це може бути виявом довіри, тепла, захисту або ревнощів. Кішки вміють відчувати настрій і стан людини, тому вони намагаються показати свою участь і підтримку. Також ми писали, що чорна кішка, яка перебігає дорогу, не обов'язково поганий знак. Це може бути просто випадковість або навпаки — символ щастя, успіху і захисту. Все залежить від того, як ви ставитеся до кота.