Коли не варто святкувати день народження: можна зіпсувати своє свято

Читать на русском
Автор
3393
Утім потішити себе потрібно у будь-якому випадку
Утім потішити себе потрібно у будь-якому випадку. Фото Телеграф

Не усі дні підходять для дня народження — це може бути як конкретне число, так і недоречні обставини

День народження — це особливий день для кожної людини, коли вона отримує привітання, подарунки та побажання від рідних та друзів. Але чи знаєте ви, що день народження також має свої прикмети та забобони, які можуть вплинути на вашу долю та благополуччя? У цій статті ми розповімо вам, які дні народження не треба відзначати, щоб не накликати біду, а також як правильно святкувати своє народження за народними традиціями.

Які дні народження не треба відзначати

За давньою народною мудрістю, не всі дні народження однаково сприятливі для святкування, а деякі з них можуть навіть принести негаразди та проблеми. Ось деякі з них:

  • День народження у піст. Це вважається не повагою до Бога та Церкви, які заповідають утримуватися від розкошей та розваг у цей період. Також це може призвести до втрати здоров'я, грошей та щастя. Якщо ваш день народження припадає на пост, то краще перенести святкування на інший день або обмежитися скромним застіллям без м'яса та алкоголю.
  • День народження у п'ятницю 13. Це вважається найнещасливішим числом у календарі, яке притягує до себе нещастя, неудачі та негативну енергетику. Якщо ваш день народження припадає на п'ятницю 13, то краще не святкувати його взагалі або перенести святкування на інший день. Також слід уникати чорного одягу, лампадок, котів та інших символів нещастя.
  • День народження у релігійне свято. Це також може бути сприйнято як не повага до Бога та святих, яких вшановують у цей день. Також це може призвести до конфліктів з родичами та друзями, які хочуть взяти участь у обох святах. Якщо ваш день народження припадає на релігійне свято, то краще перенести святкування на інший день або обмежитися невеликим застіллям без шуму та розбещення.
  • День народження у день смерті близької людини. Це вважається дуже поганим знаком, який свідчить про те, що ви можете повторити долю померлого або стати жертвою злого ока. Якщо ваш день народження припадає на день смерті близької людини, то краще не святкувати його взагалі або перенести святкування на інший день. Також слід уникати чорного одягу, свічок, вінків та інших символів жалоби.
  • День народження у день хвороби або госпіталізації. Це також може бути ознакою того, що ви можете мати проблеми зі здоров'ям, або що ваше життя буде повне страждань та негараздів. Якщо ваш день народження припадає на день хвороби або госпіталізації, то краще не святкувати його взагалі або перенести святкування на інший день. Також слід уникати алкоголю, цукерок, тортів та інших продуктів, які можуть зашкодити вашому здоров'ю.

Попри це День народження — це ваше особисте свято, яке варто відзначити з радістю та вдячністю. Навіть якщо ви не можете запросити гостей або приготувати багатий стіл, вам слід побалувати себе чимось приємним, подякувати Богу за життя та попросити його про благословення. Також варто гарно одягнутися чи причепуритися і цуратися подарунків.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, чи варто відзначати день народження у 40 років. Зокрема, ми розповіли, яке особливе значення має це число в різних культурах та традиціях, а також як правильно святкувати своє народження за народними прикметами. Також ми дали пораду, чому не варто дарувати годинник матері та чоловіку. Виявляється, що цей подарунок може мати негативне значення та принести негаразди та проблеми