Чому не можна мити підлогу ввечері: як уникнути негативних наслідків для себе та своїх близьких

Читать на русском
Автор
3483
Так ви зможете притягнути удачу та благополуччя до свого дому та своєї сім’ї
Так ви зможете притягнути удачу та благополуччя до свого дому та своєї сім’ї. Фото Телеграф

Миття підлоги — це не тільки необхідна справа, але й важливий ритуал, який може впливати на вашу долю та благополуччя

Прибирання в будинку — це не тільки питання чистоти та гігієни, але й енергетики та гармонії. Багато людей вважають, що миття підлоги — це проста рутинна справа, яку можна робити в будь-який час. Але водночас існують деякі прикмети та забобони, пов'язані з миттям підлоги. Зокрема те, що не варто мити її ввечері.

Прибираючи бруд, пил та сміття з підлоги, ми також очищуємо свою енергетичну ауру, виводимо негативні думки та емоції, створюємо простір для нових можливостей. Але не завжди миття підлоги приносить користь. За народними прикметами, існують деякі обставини, коли миття підлоги може стати причиною проблем, конфліктів або невдач.

Миття підлоги ввечері може порушити біоритми організму. Ввечері наш організм готується до сну, знижується температура тіла, зменшується кровотік до м'язів, заспокоюється нервова система. Але якщо ми починаємо мити підлогу, то ми активізуємо свою фізичну та психологічну активність, підвищуємо тиск, пульс, робимо різкі рухи. Це може призвести до порушення сну, безсоння, стресу або головного болю.

Миття підлоги ввечері може створити небезпеку для зору. Ввечері освітлення в приміщенні зазвичай гірше, ніж вдень. Якщо ми миємо підлогу в таких умовах, то ми напружуємо свої очі, намагаючись розгледіти бруд або плями. Також ми ризикуємо отримати сліпучий ефект від води або хімічних засобів для миття. Це може призвести до порушення зору, запалення очей або катаракти.

Миття підлоги ввечері може порушити енергетичний баланс приміщення. За давньою китайською філософією фен-шуй, просторовий порядок і гармонія впливають на долю та благополуччя людини. Кожен предмет, кожна деталь інтер'єру має свою енергію, яка може бути позитивною або негативною. Миття підлоги ввечері може порушити цей баланс, оскільки вода є провідником енергії і може забрати частину її з приміщення. Також вода може вбирати в себе негативну енергію, яка накопичилася протягом дня, і розповсюджувати її по всьому будинку.

Як правильно мити підлогу, щоб притягнути удачу та благополуччя

Якщо ви хочете, щоб ваша оселя була чистою, затишною та наповненою позитивною енергією, то слід дотримуватися деяких правил та рекомендацій щодо миття підлоги.

  • Мийте підлогу вранці або вдень, коли світить сонце. Це допоможе очистити приміщення від негативної енергії, яка могла накопичитися протягом ночі, та наповнити його світлом та життєвою силою.
  • Мийте підлогу за годинниковою стрілкою, починаючи від дверей і рухаючись до центру кожної кімнати. Це допоможе створити циркуляцію позитивної енергії по всьому будинку та забезпечити захист від негативного впливу ззовні.
  • Мийте підлогу з додаванням ароматичних олій, солі або трав'яних настойок. Це допоможе не тільки прибрати бруд та запахи, але й налаштувати приміщення на певний настрій або мету. Наприклад, лаванда сприяє релаксації та сну, м'ята стимулює розум та концентрацію, розмарин притягує удачу та достаток.
  • Мийте підлогу з позитивними думками та емоціями. Це допоможе передати вашу енергію приміщенню та зробити його більш дружнім та затишним. Також ви можете вимовляти афірмації, молитви або заклинання, які відповідають вашим бажанням та цілям.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, як вибрати ідеальний день для прибирання в будинку, щоб не накликати негатив. За народними прикметами, не всі дні тижня підходять для цього. Наприклад, в понеділок не можна мити підлогу, бо це означає, що ви виметете удачу з дому. А в середу не можна пилососити, бо це означає, що ви засмокчете гроші та достаток. Також ми розповідали про те, чому не можна мити підлогу, коли пішли гості. За стародавнім забобоном, це означає, що ви не поважаєте своїх гостей або що вони були небажані.