Як не зіпсувати життя дитині: 8 імен, яким краще не називати своїх дітей

Читать на русском
Автор
2234
Сильне ім'я може тиснути на особистіть дитини
Сильне ім'я може тиснути на особистіть дитини. Фото Телеграф

Важливіше за ім'я — це любов і увага батьків

Вибір імені для дитини – це відповідальне і складне завдання для батьків. Вони хочуть, щоб ім'я було гарним, оригінальним, відображало характер і долю малюка. Однак, на думку езотериків, існує 8 імен, якими не варто називати дитину.

Як повідомляє "УНІАН", вони несуть у собі особливу енергетику, яка буде супроводжувати дитину усе життя. Вона може бути як надто сильною, так і просто негативною.

Імена для дівчаток:

  1. Олександра. Це дуже сильне і могутнє ім'я, яке може дати тиск на юну особу.
  2. Віра. Хоча ім'я має позитивне значення, у нього вкладена велика відповідальність, якої не кожна дитина зможе дотримуватися.
  3. Тамара. Ім'я, яке заряджене давніми історіями, може бути непростим. Носіїв цього імені часто супроводжує суворість і норовливий характер.
  4. Людмила. Ім'я з давньослов'янської мови, що означає "людяна милість". Може спричинити складнощі в адаптації у сучасному світі.

Імена для хлопчиків:

  1. Роман. Сильне ім'я, яке може створювати надмірні вимоги до дитини.
  2. Сергій. Можливі асоціації з військовою сферою можуть призвести до виразного характеру.
  3. Вадим. Ім'я, яке вказує на домінантність, може бути важким для носія.
  4. Анатолій. Досить рідкісне ім'я в сучасному світі. Вони схильні до розваг і вживання алкоголю.

Головне, пам'ятайте, що ім'я — це лише невелика частина людини. Виховання, любов і турбота матимуть значно більше впливу на життя вашої дитини. Найважливіше, щоб ваша дитина відчувала, що вона люблена і цінується, незалежно від того, яке ім'я ви їй дасте.

Нагадаємо, що не всі імена, які давали дітям в Україні, були традиційними і звичайними. За даними Мін'юсту, серед найдивніших імен, якими називали дівчаток і хлопчиків були Мрія, Джавеліна, Іскандер, Мантикора, Нектарій та інші. Також українці розповіли, як називали їх батьки, і чому вони не задоволені своїми іменами. Деякі з них зазнали насмішок, образ або непорозумінь через свої незвичні імена.