Як правильно заряджати телефон на бездротовій зарядці, щоб не "вбити" батарею: 4 корисні поради

Читать на русском
Автор
598
Все частіше українці відмовляються від дротів
Все частіше українці відмовляються від дротів. Фото https://www.ixbt.com

Нові технології значно спрощують прості дії, але можуть бути небезпечними для гаджетів

Деякі зарядки можуть "вбити" батарею смартфона і суттєво знизити термін експлуатації телефона. Бездротові технології при неправильному використанні виводять з ладу акумулятор, тому важливо знати прості правила.

Якщо дотримуватись їх, то вдасться ефективно живити гаджет та попередити деградацію батареї. Деталями поділився "Телеграф".

Бездротова зарядка для смартфона вимоглива до температур

Акумулятори не люблять спеку та холод. Не варто ставити телефон на зарядку, якщо ви тільки прийшли з вулиці, що особливо актуально під час низьких температур.

Якщо гаджет активно використовувався та нагрівся, то теж не поспішайте живити його від мережі. Нехай температура батареї трохи знизиться. Інакше акумулятор може вибухнути.

Періодично перевіряйте температуру телефона. При живленні вона трохи підіймається, це нормально. Але якщо гаджет дуже гарячий, то терміново зніміть його з зарядки.

Заряджати телефон треба на якісній бездротовій зарядці

Дешеві пристрої можуть швидко "вбити" батарею. Тому використовуйте лише якісні зарядки, сумісні з вашим смартфоном.

Бездротові зарядники зі стандартом Qi обладнані контролером живлення. Він плавно підвищує та знижує потужність. Саме тому зарядка буде більш дбайливою.

Відцентруйте смартфон при зарядці

Проста дія значно підвищить ефективність живлення. Заряд буде рости швидше, бо більша площа взаємодії.

Відмовтесь від товстих чохлів

Телефон краще заряджати без чохла. Передача енергії відбувається на відстані до 4 см, але більшість безпровідних зарядок ефективно живлять телефон при відстані близько 5 мм між елементами заряджання та батареєю смартфона.

Раніше ми повідомляли, яка підступна звичка "вбиває" акумулятор та процесор телефона. Найцікавіше, що ці дії здаються корисними.