Посмійтесь до сліз: топ-7 найкращих українських комедій

Читать на русском
Автор
913
Кадр з фільму " Я, ти, він, вона" Новина оновлена 28 лютого 2024, 10:06
Кадр з фільму " Я, ти, він, вона"

Ми підкажемо, які українські комедії варто подивитись.

Українці розуміються на гуморі. Ще за старих часів парубки і дівчата вміли веселитися від душі, як у незабутній Диканьці років двісті тому. Сучасні кінематографісти України також намагаються порадувати народ. Серед українських комедій, що увійшли до нашої добірки, є фільми, які точно піднімуть вам настрій.

Українські комедії, які піднімуть вам настрій:

1. "Скажене весілля" (2018):

Ця весела комедія здобула шалену популярність в Україні та за кордоном. Фільм розповідає про Василя Середюка, який мріє про щасливе життя для своєї доньки. Коли вона закохується у хлопця з іншої віри та національності, Василю доводиться влаштувати справжнє "скажене весілля", щоб зберегти честь сім'ї.

Топ-10 найкращих комедій
"Скажене весілля" (2018):

2. "Я, ти, він, вона" (2018):

Романтична комедія про двох подружніх пар, які вирішують поекспериментувати та обмінятися партнерами. Фільм сповнений кумедних моментів, несподіваних поворотів та щирих емоцій.

Топ-10 найкращих комедій
"Я, ти, він, вона" (2018):

3. "Гуцулка Ксеня" (2019):

Ця музична комедія переносить нас у мальовничі Карпати, де живе талановита гуцулка Ксеня. Дівчина мріє про велику сцену, але її суворий батько забороняє їй співати. Фільм сповнений красивих пейзажів, колоритних персонажів та запальних гуцульських мелодій.

Топ-10 найкращих комедій
"Гуцулка Ксеня" (2019):

4. "Мої думки тихі" (2019):

Лірична комедія про молодого звукорежисера, який вирушає у подорож на Закарпаття, щоб записати звуки природи. Там він зустрічає дівчину, яка змінює його життя. Фільм сповнений щирих емоцій, красивих пейзажів та глибоких думок.

Топ-10 найкращих комедій
"Мої думки тихі" (2019):

5. "Я працюю на цвинтарі" (2022):

Комедія про молодого чоловіка, який влаштовується на роботу на цвинтар. Там він знаходить не лише роботу, але й нових друзів та сенс життя.

Топ-10 найкращих комедій
"Я працюю на цвинтарі" (2022):

6. "Велика прогулянка" (2023):

Пригодницька комедія про двох друзів, які вирішуються на божевільну подорож з України до Іспанії. Фільм сповнений кумедних моментів, несподіваних поворотів та мальовничих пейзажів.

Топ-10 найкращих комедій
"Велика прогулянка" (2023):

7. "Dzidzio Контрабас" (2023):

Комедія про життя та творчість відомого українського музиканта Dzidzio. Фільм сповнений музики, танців та позитивних емоцій.

Топ-10 найкращих комедій
"Dzidzio Контрабас" (2023):

Це лише кілька прикладів українських комедій, які можуть вам сподобатися. Обирайте фільм на свій смак і насолоджуйтесь гарним настроєм!

Раніше "Телеграф" робив підбірку біографічних фільмів, які змушують співчувати зіркам. Окрім цього, вас може зацікавити підбірка фільмів, які запалять вашу душу.