Буде служити довго: основні правила догляду за пральною машиною

Читать на русском
Автор
1801
Правильний догляд за пральною машиною - запорука її довгої служби (зображення створено за допомогою ШІ)
Правильний догляд за пральною машиною - запорука її довгої служби (зображення створено за допомогою ШІ). Фото Телеграф

Ми підкажемо, як правильно доглядати за пральною машиною.

Ваша пральна машина – вірний помічник, який щодня полегшує життя. Але, як і будь-яка техніка, вона потребує дбайливого ставлення та правильного догляду.

Завдяки простим, але дієвим порадам, ваша пральна машина служитиме довго й бездоганно, радуючи бездоганною чистотою білизни. Про це пише Уніан.

1. Правильне завантаження

Не перевантажуйте барабан! Перевищення рекомендованої ваги білизни призводить до надмірного навантаження на двигун, амортизатори та інші деталі, що значно скорочує термін служби машинки. До того ж, прання невеликими порціями економить воду та електроенергію.

2. Якісний порошок

Використовуйте лише якісні порошки та рідкі засоби, спеціально призначені для автоматичних пральних машин. Дотримуйтесь рекомендованого виробником дозування – надлишок миючого засобу може призвести до утворення накипу та неприємного запаху.

3. Чистота – запорука довговічності

Після кожного прання протирайте барабан та ущільнювальну гумку на дверцятах сухою ганчіркою. Це допоможе запобігти утворенню цвілі та грибка. Регулярно чистіть лоток для порошку та кондиціонера, а також фільтр зливної помпи.

4. Очищення від накипу

Накип – ворог номер один пральних машин. Він не лише погіршує якість прання, але й може призвести до поломки. Для видалення накипу рекомендується використовувати спеціальні засоби, які можна придбати в магазинах побутової хімії. Проводити очищення від накипу слід 1-2 рази на рік.

5. Захист від перепадів напруги

Нестабільність напруги в електромережі може стати причиною поломки пральної машини. Щоб убезпечити свою помічницю, рекомендується використовувати стабілізатор напруги.

6. Правильне розміщення

Встановлюйте пральну машину на рівній твердій поверхні. Не допускайте перегинів та защемлення шланга подачі води та зливного шланга.

7. Регулярний техогляд

Не ігноруйте рекомендації виробника щодо проведення профілактичного техогляду. Запрошуйте кваліфікованого майстра для перевірки працездатності машини та чищення важкодоступних деталей.

Пам'ятайте: дбайливе ставлення та правильний догляд – запорука довговічної служби вашої пральної машини. Нехай вона радує вас бездоганною чистотою білизни протягом багатьох років!

Не забудьте про провітрювання! Після прання залишайте дверцята машини відкритими на 30-60 хвилин, щоб барабан просох. Це допоможе запобігти утворенню неприємного запаху та цвілі.

Раніше ми писали, як легко прибрати затхлий запах із рушників. В цьому випадку вам не потрібний оцет. Також "Телеграф" розповідав, як почистити подушки з пухом та пір’ям. Вам не знадобиться пральна машина.