Пральна машина перестала віджимати: як вирішити проблему

Читать на русском
Автор
5074
Пральна машина є незамінним помічником у господарстві (зображення створено за допомогою ШІ)
Пральна машина є незамінним помічником у господарстві (зображення створено за допомогою ШІ). Фото Телеграф

Ми підкажемо, що робити, якщо пральна машина перестала віджимати

Пральна машина — це незамінний помічник у господарстві. Вона дозволяє швидко та легко випрати одяг, постільну білизну та інші речі. Однак, іноді машинка може видавати неприємні сюрпризи, наприклад, не віджимати білизну. Про це пише УНІАН.

Які ж можуть бути причини того, що машинка не віджимає?

Ось кілька найпоширеніших:

  • Несправність насоса. Насос відповідає за перекачування води з барабана в дренажний шланг. Якщо насос несправний, вода не зможе вийти з барабана, і віджим буде неможливим.
  • Засмічення фільтра. Фільтр розташований у нижній частині машини і затримує дрібні частинки, що можуть потрапити в систему віджиму. Якщо фільтр забруднений, вода не зможе нормально циркулювати, і віджим буде неможливим.
  • Неправильне завантаження барабана. Якщо барабан завантажені занадто мало або занадто багато, машинка може не змогти віджати білизну.
  • Неправильний вибір програми. Якщо вибрати програму з низькою швидкістю віджиму, білизна не буде віджата належним чином.
  • Несправність електроніки. У рідкісних випадках причиною того, що машинка не віджимає, може бути несправність електроніки.

Як вирішити проблему?

Якщо ви виявили, що ваша машинка не віджимає, перше, що потрібно зробити, це перевірити фільтр. Якщо він забруднений, його потрібно очистити. Для цього вимкніть машинку з розетки, відкрутіть фільтр і промийте його під струменем води.

Якщо фільтр чистий, перевірте, чи правильно завантажені барабан. Якщо барабан занадто мало або занадто багато заповнений, зменшіть або збільште кількість білизни.

Також переконайтеся, що ви вибрали правильну програму. Для віджиму білизни потрібно вибрати програму з високою швидкістю віджиму.

Якщо ви перевірили всі ці фактори, але машинка все одно не віджимає, викликайте майстра. Він зможе діагностувати проблему та усунути її.

Щоб уникнути проблем з віджимом, регулярно чистіть фільтр і не перевантажуйте барабан. Також рекомендується використовувати якісні миючі засоби, які не залишають на білизні залишків.

Слідуючи цим простим порадам, ви зможете продовжити термін служби своєї пральної машини та забезпечити якісний віджим білизни.

Раніше "Телеграф" розповідав, які речі не можна прати із кондиціонером.