Відчуйте спеку в лютому: 7 гарячих кінопрем'єр, які вже підкорили серця глядачів

Читать на русском
Автор
854
Кадри з фільму "Фаворитка Міллера" та "Мадам Павутина"
Кадри з фільму "Фаворитка Міллера" та "Мадам Павутина". Фото Телеграф

Від захоплюючих сюжетів до глибоких переживань і емоцій

Холодна зима не завадить кінотеатрам розпалити ваші серця! Лютий 2024 року багатий на прем'єри, які вже встигли підкорити глядачів по всьому світу. Від захоплюючих блокбастерів до емоційних драм, кожен знайде щось для себе.

Дана добірка кінопрем'єр ґрунтується на рекомендаціях сайту kino24, який є популярним ресурсом для українських кіноманів.

Фаворитка Міллера

За сюжетом, талановита письменниця Каїра Світ отримує творче завдання від нового вчителя, Джонатана Міллера, що заплутує їхні стосунки та розмиває межі між ролями. Чи може інтелектуальна та провокативна гра між викладачем та його підопічною зруйнувати кар'єру та особисте життя Міллера? Фільм розповідає про неминучий, нестримний тягар між чоловіком і жінкою, які водночас виступають як герої та антигерої в казках один одного.

Фаворитка Міллера

Мадам Павутина

Окрема історія походження однієї з найзагадковіших героїнь видавництва Marvel. Вимушена протистояти своєму минулому, вона налагоджує стосунки з трьома молодими жінками, яким судилося велике майбутнє, якщо вони зможуть пережити смертельне сьогодення.

Мадам Павутина

Дюна. Частина 2

Події розгортаються на пустельній планеті Арракіс, де видобувається найцінніша у світі речовина "прянощі". Пол, нащадок Дому Атрідів, об'єднується з фременами, які слідують за лідером Стілгаром. Разом з ними його мати Джессіка приєднується до цієї спільноти. Вони вирушають на зустріч страшному та неодмінному майбутньому – війні, яка охопить усі відомі куточки імперії.

Дюна. Частина 2

Травень, грудень

Коли Грейс була викладачкою, вона закохалася у свого учня Джо. Їхні стосунки стали причиною пліток і набули широкого розголосу. Через 20 років Грейс і Джо будучи одруженими переживають кризу. Актриса Елізабет відвідує їхній заміський будинок, щоб дізнатися більше про їхню історію для майбутнього фільму. Проте її візит посилює напруженість у стосунках подружжя, що призводить до драматичних наслідків.

Травень, грудень

Ідеальні дні

Новий фільм, який отримав три номінації на премію "Оскар", розповідає історію Хіраями, прибиральника туалетів у Токіо, за авторством Віма Вендерса. Хлопець живе задоволеним простим життям, строго дотримуючись розпорядку дня, і насолоджується своєю пристрастю до рок-музики, читання та вирощування дерев. Проте через несподівані зустрічі виявляються нові аспекти та особисті якості Хіраями, роблячи з фільму "Ідеальні дні" витончену поему про красу та значущість буденності.

Ідеальні дні

Інший Франко

Фільм присвячений життєвому шляху сина видатного "Каменяра" — Івана Франка, на ім'я Петро. Петро відзначився як співзасновник організації "Пласт", льотчик та піонер авіації в Галицькій армії. Він також вирізнявся як науковець із 36 патентами на винаходи, а також був депутатом Верховної Ради УРСР. Молодший Франко став жертвою репресій соціалістичною владою, вивезений до Сибіру та загинув в таємничих обставинах під час подорожі.

Інший Франко

Учительська

Коли одного з учнів звинувачують у крадіжці, Карла Новак, молода вчителька з великими ідеями, вирішує розкрити справжню суть події. Але її на перший погляд невинні дії призводять до непередбачуваних наслідків. Події розгортаються у напрямку найгірших сценаріїв, розкриваючи тіньові сторони освітньої системи, вплив вчителів, батьків та взаємовідносини між учнями. Одна трагічна подія перетворюється на психологічну війну, а Карла опиняється між своїми принципами та шкільною системою, де наслідки її дій загрожують зламати її саму.

Учительська

Раніше "Телеграф" розповідав, про топ-5 кращих фільмів за рейтингом IMDb. Окрім цього, вас може зацікавити 3 фільми, які покажуть вам, що немає нічого неможливого.