Імена для хлопчиків в 2024 році: модні тенденції, про які ви не знали

Читать на русском
Автор
5010
Чому б не відійти від банальних варіантів і не обрати одне з 10 рідкісних, але неймовірно красивих українських імен (фото створене з допомогою ШІ)
Чому б не відійти від банальних варіантів і не обрати одне з 10 рідкісних, але неймовірно красивих українських імен (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Ознайомтеся з 10 варіантами, які стають все більш популярними у 2024 році

Одним з найважливіших рішень, яке приймають майбутні батьки, є вибір імені для своєї дитини. Ім'я – це не просто слово, це ключ до особистості, ключ до долі. Воно несе в собі певний сенс, енергетику, й може впливати на характер, життєвий шлях й успіх.

Обираючи ім'я для хлопчика, який народиться в 2024 році, важливо врахувати не лише ваші особисті вподобання, але й модні тенденції, культурні особливості й значення імені, радить life.nv.ua.

Повернення до коріння

Сучасні батьки все частіше звертаються до історичного коріння, шукаючи натхнення в старовинних іменах. Ця тенденція несе в собі глибинний сенс, адже давні імена володіють особливою силою й мудрістю предків.

Серед популярних старовинних імен для хлопчиків в 2024 році можна виділити:

  • Лев. Символ мужності, сили та благородства. Це ім'я стає все більш популярним завдяки своїй чіткій вимові й красивому звучанню.
  • Мар'ян. Це слов'янське ім'я, яке означає "той, що належить богині Марі". Воно має глибоке значення й дарує хлопчику сильний характер.
  • Мирон. Ім'я грецького походження, яке означає "мироносний". Це ім'я рідкісне й оригінальне, й воно несе в собі позитивний заряд.
  • Святослав. Це слов'янське ім'я, яке означає "той, що славить свою святість". Це ім'я дарує хлопчику духовність й силу духу.
  • Всеволод. Це слов'янське ім'я, яке означає "той, що володіє всіма благами". Це ім'я дарує хлопчику щастя й успіх.
  • Дем'ян. Це грецьке ім'я, яке означає "той, що підкорює". Це ім'я дарує хлопчику лідерські якості й цілеспрямованість.
  • Захар. Це єврейське ім'я, яке означає "той, що пам'ятає про Бога". Це ім'я дарує хлопчику духовність й віру.
  • Остап. Це грецьке ім'я, яке означає "твердий". Це ім'я дарує хлопчику силу й стійкість.
  • Веремій. Це давньоєврейське ім'я, яке означає "піднесений Богом". Це ім'я рідкісне й оригінальне, й воно дарує хлопчику Божу благодать.
  • Платон. Це грецьке ім'я, яке означає "широкоплечий". Це ім'я рідкісне й оригінальне, й воно дарує хлопчику силу й мужність.

Раніше "Телеграф" розповідав, про те які імена для дівчаток у тренді в 2024 році. Окрім цього, вас може зацікавити, які українські прізвища можуть розповісти про соціальний статус ваших предків.