Після сильних морозів в Україні різко потеплішає: де буде до +12 градусів тепла

Читать на русском
Автор
47399
Зима у Києві
Зима у Києві. Фото Соцмережі

Морози змінить майже весняне тепло

Справжні зимові морози, які завітали в Україну, потрохи відступатимуть вже з наступного тижня. Ба більше у пʼятницю, 19 січня, очікується майже весняне тепло.

Стовпчики термометрів піднімуться аж до +12 градусів за Цельсієм. Про це повідомляє радар Ventusky.

Понеділок, 15 січня, температура повітря вдень коливатиметься від -1 до +8. Найхолодніше буде на заході, а найтепліше — на півдні України. Вночі все ще зберігатиметься стійкий "мінус".

У вівторок, 16 січня, стовпчики термометрів покажуть від -3 до +5. Приморозить у північних регіонах, а у південних та східних буде найтепліше. Вночі температура повітря подекуди сягатиме позначки "плюс".

Середа, 17 січня, принесе в Україну температуру повітря від -6 до +1. Приморозить значно на сході та в центрі. Ніч буде з мінусовою температурою по всій Україні.

Погода на радарі на 17.01

У четвер, 18 січня, варто очікувати перші ознаки потепління — повітря прогріється від 0 до +10. На півночі будуть зберігатись залишки зимових холодів, а от у центрі та на півдні — потеплішає значно.

Пʼятниця, 19 січня, принесе майже весняну денну температуру. На півдні від +10-12 вдень, на сході від +1 до +6, на півночі та в центрі — від 2 до 5, на заході — від 0 до мінус 3.

Погода на радарі на 19.01

Раніше "Телеграф" писав, що погода продовжує "тішити" низькими температурами, і в перші дні нового робочого тижня не варто чекати на істотне потепління. Морози будуть міцнішати майже по всій Україні.