Праска, як новенька: поради, як очистити її від нагару та жовтих плям

Читать на русском
Автор
5347
Використовуйте дистильовану воду або фільтровану воду під час прасування (фото створене з допомогою ШІ)
Використовуйте дистильовану воду або фільтровану воду під час прасування (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

Це допоможе зберегти ваш одяг бездоганним і гарним.

Праска — це незамінний помічник у будь-якому домі. Але, як і будь-який інший прилад, вона потребує регулярного догляду. Якщо ви не будете чистити праску, вона може забитися нагаром і жовтими плямами, які можуть пошкодити ваші речі. Ось кілька порад, як почистити праску в домашніх умовах:

Використовуйте оцет. Оцет — це чудовий засіб для видалення нагару та жовтих плям. Налийте в резервуар праски рівні частини води та оцту, поставте праску на максимальну температуру та кілька разів струсіть та натисніть на кнопку пари. Наприкінці промийте резервуар чистою водою. Коли праска охолоне, протріть її вологою ганчіркою.

Використовуйте лимонну кислоту. Лимонна кислота також є ефективним засобом для видалення нагару. Розчиніть 1 столову ложку лимонної кислоти в 1 склянці води та налийте розчин у резервуар праски. Поставте праску на максимальну температуру та нагрійте її протягом 15-20 хвилин. Кілька разів струсіть та натисніть на кнопку пари. Наприкінці промийте резервуар чистою водою. Коли праска охолоне, протріть її вологою ганчіркою.

Використовуйте зубну пасту. Зубна паста — це ще один доступний засіб, який можна використовувати для очищення праски. Нанесіть зубну пасту на підошву праски, яка ще не нагріта, і протріть її губкою або м'якою тканиною. Потім промийте підошву праски чистою водою.

Використовуйте спеціальні засоби для чищення прасок. У магазинах побутової техніки можна знайти спеціальні засоби для чищення прасок. Ці засоби зазвичай є ефективними, але вони можуть бути дорогими.

Якщо на прасці є сильні забруднення, вам може знадобитися повторити процес очищення кілька разів. Також важливо регулярно чистити праску, щоб запобігти утворенню нагару та жовтих плям.

Кілька додаткових порад, як запобігти забрудненню праски:

  • Використовуйте правильну воду в резервуарі праски. Якщо ви живете в регіоні з жорсткою водою, використовуйте дистильовану або фільтровану воду.
  • Не залишайте праску увімкненою без нагляду. Якщо ви відлучитеся, вимкніть праску.
  • Після використання праски , коли вона охолоне протріть її вологою ганчіркою. Це допоможе видалити дрібні забруднення, які можуть призвести до утворення нагару.

Дотримуючись цих порад, ви зможете зберегти свою праску в чистоті та продовжити її термін служби.

Раніше "Телеграф" розповідав, чим почистити праску, що згоріла, за лічені хвилини.