Який дракон вам підходить за знаком Зодіаку: чотири елементи та їх значення

Читать на русском
Автор
817
Дракон - це символ сили, влади, мудрості та удачі (фото створене з допомогою ШІ)
Дракон - це символ сили, влади, мудрості та удачі (фото створене з допомогою ШІ). Фото Телеграф

У китайському зодіаку кожному знаку відповідає дракон певного елементу, який визначає його характеристики

У китайському зодіаку кожен рік відповідає певній тварині, а також елементу. Елементи циклічно повторюються кожні 12 років, тому, наприклад, 2024 рік — це рік Зеленого Дерев'яного Дракона. Але який дракон відповідає кожному зі знаків Зодіаку? У цій статті ми розглянемо, які характеристики притаманні драконам різних елементів і як вони впливають на людей, народжених під цими знаками.

Овен (21 березня — 19 квітня)

Овен — це вогняний знак, тому йому відповідає Вогняний Дракон. Цей дракон є символом амбіцій, рішучості та лідерства. Він завжди прагне до успіху і не боїться труднощів.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Телець — це земний знак, тому йому відповідає Земляний Дракон. Цей дракон є символом надійності, практичності та матеріального благополуччя. Він прагне до стабільності та безпеки.

Близнюки (21 травня — 21 червня)

Близнюки — це повітряний знак, тому їм відповідає Металевий Дракон. Цей дракон є символом інтелекту, комунікабельності та творчості. Він завжди цікавиться новими ідеями та відкриттями.

Рак (22 червня — 22 липня)

Рак — це водний знак, тому йому відповідає Водний Дракон. Цей дракон є символом емоційності, чуттєвості та інтуїції. Він завжди шукає любов і розуміння.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Лев — це вогняний знак, тому йому відповідає Вогняний Дракон. Цей дракон є символом гордості, сміливості та самовпевненості. Він завжди прагне бути в центрі уваги.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Діва — це земний знак, тому їй відповідає Земляний Дракон. Цей дракон є символом практичності, організованості та дисципліни. Він завжди прагне до досконалості.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Терези — це повітряний знак, тому їм відповідає Металевий Дракон. Цей дракон є символом гармонії, справедливості та дипломатії. Він завжди прагне до балансу в житті.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Скорпіон — це водний знак, тому йому відповідає Водний Дракон. Цей дракон є символом пристрасті, інтуїції та сили волі. Він завжди прагне до глибоких переживань.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Стрілець — це вогняний знак, тому йому відповідає Вогняний Дракон. Цей дракон є символом свободи, оптимізму та відкритості. Він завжди прагне до нових горизонтів.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Козеріг — це земний знак, тому їм відповідає Земляний Дракон. Цей дракон є символом працьовитості, цілеспрямованості та амбіцій. Він завжди прагне до успіху.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Водолій — це повітряний знак, тому їм відповідає Металевий Дракон. Цей дракон є символом інновацій, творчості та свободи. Він завжди прагне до нового і незвіданого.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Риби — це водний знак, тому їм відповідає Водний Дракон. Цей дракон є символом співчуття, інтуїції та творчості. Він завжди прагне до розуміння і гармонії.

Звичайно, це лише загальні характеристики. Кожен дракон має свої індивідуальні особливості, які визначаються його особистістю та життєвим досвідом.

Раніше "Телеграф" розповідав, про Ретроградний Сатурн у 2024 році. Який знак Зодіаку ризикує найбільше.