Енергетика мертвого: чи варто ставити вдома букет із засушених квітів

Читать на русском
Автор
4082
Якщо ви вирішили прикрасити свою оселю таким букетом, обирайте квіти, які мають особливе значення для вас
Якщо ви вирішили прикрасити свою оселю таким букетом, обирайте квіти, які мають особливе значення для вас. Фото Телеграф

Засушені квіти — це не просто декор, це носії енергії, яка може впливати на атмосферу у вашому домі

Декоративні елементи додавали до своїх осель предки, намагаючись не лише прикрасити простір, а й додати йому особливого, магічного звучання. Одним з таких популярних елементів є засушені квіти. Іноді вони створюють приємну атмосферу затишку. Однак вважається, що старі предмети несуть поганий знак для дому. Тож чи завжди гербарій приносить лише позитив?

Енергетика живого і мертвого

Кожна рослина, незалежно від її стану, є носієм певної енергії. Живі квіти наповнюють простір свіжістю, життєвою силою. А от засушені квіти, які вже втратили своє життя, можуть вбирати енергію з приміщення. Це пояснюється тим, що мертві організми, навіть рослинні, мають тенденцію поглинати живу енергію.

Атмосфера комфорту

З іншого боку, засушені квіти часто використовуються як елемент декору, що додає оселі затишку. Вони можуть пригадувати про особливий момент життя, який ви хочете зберегти в пам'яті. Для багатьох людей вони стають символом стійкості та вічності.

Повір’я про засушені квіти

В українських повір'ях згадується, що засушені квіти можуть приваблювати до дому небажані сили. Особливо це стосується квітів, які були зірвані в ніч на Івана Купала чи інші магічні ночі.

Як правильно використовувати засушені квіти

Щоб засушені квіти дійсно прикрашали ваше житло і не приносили негативу, слід дотримуватися декількох простих правил:

  • Обирати правильні квіти. Не усі квіти підходять для засушування. Рекомендується обирати ті, які мають позитивний енергетичний заряд.
  • Оновлюйте букет. Не залишайте засушені квіти на довгий час. Рекомендується змінювати їх принаймні раз на рік.
  • Не ставте їх у спальні. Краще обирати для них місце в загальних приміщеннях, де вони не впливатимуть на ваш сон.

Нагадаємо, що гарною альтернативною сухим квітами може стати листя з дерев, з якого теж можна зібрати яскравий осінній букет. А ось коли ваша жива квітка сама засохла, варто звернути увагу на можливий негатив вдома.