Вересневі ритуали для привернення багатства: що робили наші предки, аби восени усміхалася удача

Читать на русском
Автор
985
"Золоте дерево" є одним із символів удачі восени
"Золоте дерево" є одним із символів удачі восени. Фото Телеграф

Вереснева магія завжди буде поруч, головне – помітити її та вміло використати

Вересень – це час, коли природа готується до зимового сну, а люди – до збору урожаю та довгих зимових вечорів. Наші предки вірили, що цей місяць має особливу енергетику, зокрема, завдяки осінньому рівноденню, і якщо правильно її використати, можна привабити удачу та гроші.

Вересневе "золоте дерево"

Перший ритуал базується на створенні "золотого дерева". Верба вважалася деревом удачі. Предки збирали вербові гілки, прикрашали їх золотими стрічками та монетами. Таке дерево ставили в домі на південному вікні, вірячи, що воно привабить удачу.

Коло з пшениці

Пшениця символізувала достаток. Наші бабусі і дідусі робили коло з пшеничних колосків та ставили його на поріг дому. Це вважалося магічним оберегом, який не дозволяє бідності переступити поріг.

Медові обряди

Мед – це не лише смаколик, а й могутній амулет. Вересневим ранком наші предки змішували мед з водою і обливалися цією солодкою рідиною, сподіваючись на притягування грошового благополуччя.

Вересневі молитви

Духовна складова завжди грала велику роль у ритуалах. Предки читали особливі молитви, просячи Всесвіт про удачу, достаток і захист від усіх негараздів.

Вересневий вінок

Жінки плели вінки з останніх квітів, які залишилися після літа, додаючи до них червоні стрічки як символ енергії і життєвої сили. Такі вінки вішали над дверима або вікнами, вірячи, що вони зможуть привабити удачу.

Нагадаємо, що правильний підхід до вмісту вашого гаманця може стати ключем до приваблення багатства. Зберігаючи в ньому лише те, що приносить вам дохід, і позбуваючись рваних квитанцій та старої валюти, ви створюєте простір для нових можливостей. А якщо додати до цього імбир у вашій кишені, відомий своїми захисними властивостями і спроможністю зміцнити інтуїцію, ваша енергія та здатність привабити успіх стануть неперевершеними.