Захистить від злого ока, але може і нашкодити: як правильно саджати горобину, аби привабити удачу

Читать на русском
Автор
2893
Тільки не садіть горобину дуже близько до будинку
Тільки не садіть горобину дуже близько до будинку. Фото Телеграф

Це дерево принесе вам багато хорошого, якщо ви правильно його посадите

Горобина — це не тільки красиве і корисне дерево, але і джерело багатьох народних прикмет і повір’їв. Вона символізує мудрість, силу, родючість і захист. Вона чудово підійде для вашого саду, однак, краще не саджати її близько до самого будинку, адже це погана прикмета.

Перш за все, горобина — це потужний оберіг від злих духів, хвороб і нещасть. Вона очищує простір від негативної енергетики, привертає удачу і достаток. Якщо посадити горобину біля будинку, то вона захистить мешканців від поганого ока, злої мови, заздрості і зради. Також вона допоможе бездітним парам знайти сімейне щастя і народити здорових дітей.

Це дерево також має лікувальні властивості. Її листя, квіти, ягоди і кора містять багато вітамінів, мікроелементів, органічних кислот і флавоноїдів. Вони зміцнюють імунітет, покращують кровообіг, нормалізують тиск, очищують печінку і нирки, знімають запалення і біль. З горобини можна готувати чаї, настоянки, сиропи, компоти, варення та інші смачні і корисні продукти.

Горобина також має естетичне значення. Вона прикрашає сад своїм ажурним листям і яскравими ягодами. Вона створює гарний контраст з іншими рослинами і приваблює птахів. Горобина може рости як окреме дерево або як частина живоплоту. Вона не вимоглива до ґрунту і клімату, але любить сонячне місце і достатньо вологи.

Як бачите, горобина — це чудова рослина для вашого саду. Але щоб вона приносила вам тільки позитивну енергетику і користь, слід дотримуватися деяких правил її посадки і догляду. Ось деякі з них:

  • Як ми вже писали, не садіть горобину близько до будинку або до входу. Вона може перешкоджати вільному руслу енергетичних потоків і створювати перешкоди для вашого розвитку.
  • Не садіть горобину поруч з яблунею, грушею, сливою або вишнею. Вона може погіршити їхній урожай і якість плодів.
  • Не садіть горобину поруч з калиною, барбарисом, шипшиною або іншими рослинами з червоними ягодами. Вона може втратити свою силу і красу.
  • Не садіть горобину на місці, де раніше росла інша горобина. Вона може захворіти або не прижитися.
  • Не рубайте горобину без потреби. Вона може помститися вам або вашим рідним.

Нагадаємо, що не всі дерева можуть бути корисними і приємними для вашого саду. Деякі з них можуть мати негативний вплив на ваше здоров’я, долю або врожай. Наприклад, не рекомендується садити біля будинку волоський горіх. Він виснажує ґрунт, затінює інші рослини, виділяє отруйні речовини і привертає гризунів. Також він може свідчити про те, що в будинку живуть люди з поганим характером або злими намірами. Зате є дерева, які можуть принести вам щастя і благополуччя. Вони символізують мудрість, силу, красу, любов, достаток і захист. Якщо ви посадите їх біля свого будинку, то вони принесуть вам тільки позитивну енергетику і користь.