Поганий сон і очі з паралельного світу: чому не варто спати перед дзеркалом

Читать на русском
Автор
8738
Іноді дзеркало створює відчуття спостереження за вами
Іноді дзеркало створює відчуття спостереження за вами. Фото Телеграф

Дзеркала безсумнівно прикрашають наші домівки, але варто розмірковувати про їх розташування

Дзеркала завжди викликали особливий інтерес серед людей. Вони не лише відображають наш зовнішній світ, але й мають глибоке символічне значення в різних культурах. Існують численні повір'я та прикмети, пов'язані з дзеркалами, чужими та власними. Одне з них стосується спальні.

Енергетичний вплив дзеркал

Дзеркала відомі своєю здатністю маніпулювати енергією. В давні часи вважалося, що вони можуть вбирати енергію простору і відображати її назад. Лягаючи спати навпроти дзеркала, ви ризикуєте отримати збільшену дозу цієї енергії, що може вплинути на якість вашого сну.

Дзеркала як портал в інший світ

У багатьох культурах вірили, що дзеркала можуть служити воротами в інший світ. Лягаючи спати перед дзеркалом, ви, можливо, відкриваєте двері до паралельного світу, де душі померлих можуть спостерігати за вами.

Також для багатьох людей дзеркало в спальні може створювати почуття дискомфорту. Неусвідомлене відчуття постійного спостереження може викликати тривогу та нервозність.

Нагадаємо, що дзеркала мають особливу спроможність накопичувати енергію, і їх відображення може впливати на вашу долю, особливо якщо ви отримали їх у спадок від покійних родичів.

Нагадаємо, що розбите дзеркало може віщувати семирічний період невдач, а його енергетичні властивості можуть впливати на вашу долю. Крім того, дзеркало входить у список речей, які не варто комусь дарувати, якщо ви отримали їх у спадок.