Як вибрати ідеальний день для прибирання: субота - не найкращий варіант

Читать на русском
Автор
9589
Якщо прибирання "не йде", можливо, ви обрали не той день
Якщо прибирання "не йде", можливо, ви обрали не той день. Фото Телеграф

Кожен день тижня має свою унікальну енергію, яка може допомогти вам у прибиранні

Кожен з нас прагне до гармонії та порядку у своєму домі. Але чи замислювалися ви над тим, що навіть день і час прибирання може мати особливе значення?

За давніми віруваннями, кожен день тижня має свою енергетику. Понеділок вважається днем Місяця, ідеальним для початку нових справ. Вівторок під егідою Марса сприяє активності. Середа — день Меркурія, сприятливий для комунікацій. Четвер під патронатом Юпітера допоможе у фінансових питаннях. П'ятниця, день Венери, сприятливий для любові та відпочинку. Субота під владою Сатурна — час для медитацій та духовних практик. Неділя, день Сонця, дарує енергію та життєву силу.

  • Прибирання у понеділок: Початок тижня — ідеальний час для впорядкування простору. Це допоможе позбутися негативних емоцій після вихідних і налаштувати простір на продуктивний тиждень.
  • Вівторок — день активності: Вівторок під патронатом Марса додає енергії та рішучості. Це чудовий час для генерального прибирання, коли потрібно використовувати більше фізичних зусиль. Якщо у вас є важкі завдання, які ви відкладали, вівторок — ідеальний день, щоб їх виконати.
  • Середа — день комунікацій: Якщо у вашому домі багато електроніки, то Середа — найкращий день для її чистки та впорядкування.
  • Четвер — день розширення: Під впливом Юпітера, цей день сприяє розширенню та росту. Це чудовий час для переоцінки простору вдома, перестановки меблів або впорядкування речей, які вже давно потребують вашої уваги.
  • П'ятниця — день гармонії: Цей день підходить для прибирання спальні, де відбуваються найбільш емоційні моменти.
  • Субота — день спокою: Під владою Сатурна, цей день пропонує нам відпочинок та рефлексію. Використовуйте цей час для медитативного прибирання, такого як впорядкування особистих речей, фотографій або книг. Субота також ідеально підходить для прибирання місць спокою, таких як куточки для медитації або читання.
  • Неділя — день відновлення: "Прибирати" у цей варто насамперед у своїй голові, тобто обдумати плин життя та скласти плани. Цей день допоможе підготуватися до нового тижня, зарядитися позитивною енергією.

Вибирайте день для прибирання, виходячи з ваших особистих потреб та енергетики дому. Пам'ятайте, що головне — це ваше внутрішнє відчуття комфорту та гармонії, а також власного вільного часу.

Нагадаємо, що миття вікон також має свої особливості та прикмети, які варто враховувати. Якщо ви прагнете зберегти гармонію та позитивну енергетику вдома, слід дотримуватися стародавніх традицій та рекомендацій.Також важливо правильно обирати час прання — не варто лишати випрану білизну сохнути на ніч.